Deelnemers 2013, op startnummer:
Bijgewerkt t/m zaterdag 6 april 22:00
Tip, gebruik de toetscombinatie Control+F (Windows) of ⌘-F (Mac) om in de lijst te zoeken.
Vanaf 10.30 kunnen de startnummers worden opgehaald. Meer informatie voor deelnemers.
Teamnr. | Loper | Naam | Teamnaam | Categorie |
---|---|---|---|---|
1 | 1 | Maik Roelofs | Immer gerade aus | recreanten |
1 | 2 | Marjolein Kloosterman | Immer gerade aus | recreanten |
1 | 3 | Erik Tichelaar | Immer gerade aus | recreanten |
1 | 4 | Boudewijn Woolthuis | Immer gerade aus | recreanten |
1 | 5 | Ton Jansen | Immer gerade aus | recreanten |
1 | 6 | Wim Kloosterman | Immer gerade aus | recreanten |
2 | 1 | Bertwin Kampman | Team Cucaracha | recreanten |
2 | 2 | Bertwin Kampman | Team Cucaracha | recreanten |
2 | 3 | Erik Gosker | Team Cucaracha | recreanten |
2 | 4 | Jochem van de Giessen | Team Cucaracha | recreanten |
2 | 5 | Michiel Cazemier | Team Cucaracha | recreanten |
2 | 6 | Sietse Gosker | Team Cucaracha | recreanten |
3 | 1 | Bert Deen | Buurtrunners | recreanten |
3 | 2 | Joyce Deen | Buurtrunners | recreanten |
3 | 3 | Ilse van Hal | Buurtrunners | recreanten |
3 | 4 | Marco Reuvers | Buurtrunners | recreanten |
3 | 5 | Gerben Koopman | Buurtrunners | recreanten |
3 | 6 | Anneke Reuvers | Buurtrunners | recreanten |
4 | 1 | Pamela Bruena | Huisartsenpraktijk Assendorp | recreanten |
4 | 2 | Marieke Eggengoor | Huisartsenpraktijk Assendorp | recreanten |
4 | 3 | Corina Niemer | Huisartsenpraktijk Assendorp | recreanten |
4 | 4 | Suzanne Herpel | Huisartsenpraktijk Assendorp | recreanten |
4 | 5 | Ron van Aalst | Huisartsenpraktijk Assendorp | recreanten |
4 | 6 | Linda Groot | Huisartsenpraktijk Assendorp | recreanten |
5 | 1 | Wouter Dogger | The Ministry of Silly Walks | recreanten |
5 | 2 | Jeroen Driehuis | The Ministry of Silly Walks | recreanten |
5 | 3 | Patrick Witte | The Ministry of Silly Walks | recreanten |
5 | 4 | Robbert Bakker | The Ministry of Silly Walks | recreanten |
5 | 5 | Dieudonné Kartouw | The Ministry of Silly Walks | recreanten |
5 | 6 | Pieter Dogger | The Ministry of Silly Walks | recreanten |
6 | 1 | Danielle | WWW.ORG.JOG.nl | recreanten |
6 | 2 | Willem Jan Kulsdom | WWW.ORG.JOG.nl | recreanten |
6 | 3 | Gerwin Bonhof | WWW.ORG.JOG.nl | recreanten |
6 | 4 | Willem van de Meent | WWW.ORG.JOG.nl | recreanten |
6 | 5 | Jan Feenstra | WWW.ORG.JOG.nl | recreanten |
6 | 6 | Onno Looijestijn | WWW.ORG.JOG.nl | recreanten |
7 | 1 | Tjeerd lemstra | Loopgroep 1av pec | recreanten |
7 | 2 | Gerald ningberts | Loopgroep 1av pec | recreanten |
7 | 3 | Arjan Keers | Loopgroep 1av pec | recreanten |
7 | 4 | Patrick pot | Loopgroep 1av pec | recreanten |
7 | 5 | Gerard. Nijboer | Loopgroep 1av pec | recreanten |
7 | 6 | Dirkjan Middelkoop | Loopgroep 1av pec | recreanten |
8 | 1 | Jack den Heijer | Antilopen | recreanten |
8 | 2 | Chris Fokker | Antilopen | recreanten |
8 | 3 | Kjell Pater | Antilopen | recreanten |
8 | 4 | Andre Kooi | Antilopen | recreanten |
8 | 5 | Henno Gerritsen | Antilopen | recreanten |
8 | 6 | Ron Berends | Antilopen | recreanten |
9 | 1 | Janine Kosse | Zwemclub Dedemsvaart AC | recreanten |
9 | 2 | Raoul Bergsma | Zwemclub Dedemsvaart AC | recreanten |
9 | 3 | Stéphanie Bergsma | Zwemclub Dedemsvaart AC | recreanten |
9 | 4 | Ingmar Kloek | Zwemclub Dedemsvaart AC | recreanten |
9 | 5 | Bram Romkes | Zwemclub Dedemsvaart AC | recreanten |
9 | 6 | Kelvin Bergsma | Zwemclub Dedemsvaart AC | recreanten |
10 | 1 | Alice van der Stelt | Familie van der Stelt | recreanten |
10 | 2 | Cees van der Stelt | Familie van der Stelt | recreanten |
10 | 3 | Roosmarijn van der Stelt | Familie van der Stelt | recreanten |
10 | 4 | Bert van der Stelt | Familie van der Stelt | recreanten |
10 | 5 | Minke van der Stelt | Familie van der Stelt | recreanten |
10 | 6 | Lotte van der Stelt | Familie van der Stelt | recreanten |
11 | 1 | Mark | EkiSpar | recreanten |
11 | 2 | Jaap | EkiSpar | recreanten |
11 | 3 | Henriette | EkiSpar | recreanten |
11 | 4 | Jan Paul | EkiSpar | recreanten |
11 | 5 | Elkie | EkiSpar | recreanten |
11 | 6 | Lizanne | EkiSpar | recreanten |
12 | 1 | Irene Baatenburg-de Jong | Blauwe meiden | recreanten |
12 | 2 | Lia van der Meulen | Blauwe meiden | recreanten |
12 | 3 | Astrid Beerten | Blauwe meiden | recreanten |
12 | 4 | Melanie Tjapkes | Blauwe meiden | recreanten |
12 | 5 | Marion Groen | Blauwe meiden | recreanten |
12 | 6 | Judith Stegeman | Blauwe meiden | recreanten |
13 | 1 | Simone Middelveld | Team Iris | recreanten |
13 | 2 | Nelleke Evers | Team Iris | recreanten |
13 | 3 | Paula van Wijk | Team Iris | recreanten |
13 | 4 | Gemma Velders | Team Iris | recreanten |
13 | 5 | Iris Sielias | Team Iris | recreanten |
13 | 6 | Ellen Wijnhout | Team Iris | recreanten |
14 | 1 | Martijn Kamp | Run till you drop I | recreanten |
14 | 2 | Rinke van der Meer | Run till you drop I | recreanten |
14 | 3 | Peter Zuidham | Run till you drop I | recreanten |
14 | 4 | Erik Tijben | Run till you drop I | recreanten |
14 | 5 | Tim van der Weerd | Run till you drop I | recreanten |
14 | 6 | Nadia Tjah | Run till you drop I | recreanten |
15 | 1 | Elke Bakker | Run till you drop II | recreanten |
15 | 2 | Helga van den Oord | Run till you drop II | recreanten |
15 | 3 | Femke Klein Goldewijk | Run till you drop II | recreanten |
15 | 4 | Mathilde van der Weerd | Run till you drop II | recreanten |
15 | 5 | Marleen de Vos | Run till you drop II | recreanten |
15 | 6 | Sarah Pruntel | Run till you drop II | recreanten |
16 | 1 | John van Dijk | Run till you drop III | recreanten |
16 | 2 | Vincent Elbracht | Run till you drop III | recreanten |
16 | 3 | Robin Kamp | Run till you drop III | recreanten |
16 | 4 | Lucien Bus | Run till you drop III | recreanten |
16 | 5 | Albert Bakker | Run till you drop III | recreanten |
16 | 6 | Udo de Vos | Run till you drop III | recreanten |
17 | 1 | Rob Verkes | Run till you drop IIII | recreanten |
17 | 2 | Eelco Mulder | Run till you drop IIII | recreanten |
17 | 3 | Stephanie Kamp | Run till you drop IIII | recreanten |
17 | 4 | Daan Bouwknecht | Run till you drop IIII | recreanten |
17 | 5 | Miranda Schenk | Run till you drop IIII | recreanten |
17 | 6 | Kevick Meijer | Run till you drop IIII | recreanten |
18 | 1 | Mark van Riele | Van Riele & Co | recreanten |
18 | 2 | Martijn van Riele | Van Riele & Co | recreanten |
18 | 3 | Ton van Riele | Van Riele & Co | recreanten |
18 | 4 | Xander van Rie | Van Riele & Co | recreanten |
18 | 5 | Jose van Riele | Van Riele & Co | recreanten |
18 | 6 | Bas Koelmans | Van Riele & Co | recreanten |
19 | 1 | Julian Lier | de Klokke | recreanten |
19 | 2 | Carlo Koobs | de Klokke | recreanten |
19 | 3 | Nicklas Brakke | de Klokke | recreanten |
19 | 4 | Andre Brakke | de Klokke | recreanten |
19 | 5 | Arjan Dunnink | de Klokke | recreanten |
19 | 6 | Ernie Mussche | de Klokke | recreanten |
20 | 1 | loper 1 | Montoya | recreanten |
20 | 2 | loper 2 | Montoya | recreanten |
20 | 3 | loper 3 | Montoya | recreanten |
20 | 4 | loper 4 | Montoya | recreanten |
20 | 5 | loper 5 | Montoya | recreanten |
20 | 6 | loper 6 | Montoya | recreanten |
21 | 1 | loper 1 | Winnock | recreanten |
21 | 2 | loper 2 | Winnock | recreanten |
21 | 3 | loper 3 | Winnock | recreanten |
21 | 4 | loper 4 | Winnock | recreanten |
21 | 5 | loper 5 | Winnock | recreanten |
21 | 6 | loper 6 | Winnock | recreanten |
22 | 1 | |||
22 | 2 | |||
22 | 3 | |||
22 | 4 | |||
22 | 5 | |||
22 | 6 | |||
23 | 1 | rietman | De Sportspieren van 1989 | recreanten |
23 | 2 | wiegers | De Sportspieren van 1989 | recreanten |
23 | 3 | van leeuwen | De Sportspieren van 1989 | recreanten |
23 | 4 | den boer | De Sportspieren van 1989 | recreanten |
23 | 5 | oldeboom | De Sportspieren van 1989 | recreanten |
23 | 6 | holtman | De Sportspieren van 1989 | recreanten |
24 | 1 | Steven van Wort | De Blauwe Lopers | recreanten |
24 | 2 | Joost Wolbink | De Blauwe Lopers | recreanten |
24 | 3 | Gerard Boukes | De Blauwe Lopers | recreanten |
24 | 4 | Leon van Leusen | De Blauwe Lopers | recreanten |
24 | 5 | Marlies Groenewold | De Blauwe Lopers | recreanten |
24 | 6 | Cas Bleeker | De Blauwe Lopers | recreanten |
25 | 1 | Alma van Ommen | All in the familie | recreanten |
25 | 2 | Dick Jansen | All in the familie | recreanten |
25 | 3 | Marijke Jansen | All in the familie | recreanten |
25 | 4 | Giovanni Amelo | All in the familie | recreanten |
25 | 5 | Marlies Jansen | All in the familie | recreanten |
25 | 6 | Sepp Jansen | All in the familie | recreanten |
26 | 1 | Inge | Wie ziet weh! 2 | recreanten |
26 | 2 | Jacqueline | Wie ziet weh! 2 | recreanten |
26 | 3 | Jolanda | Wie ziet weh! 2 | recreanten |
26 | 4 | Martin | Wie ziet weh! 2 | recreanten |
26 | 5 | Anouska | Wie ziet weh! 2 | recreanten |
26 | 6 | Liesbeth | Wie ziet weh! 2 | recreanten |
27 | 1 | Robert | Wie ziet weh! 1 | recreanten |
27 | 2 | Olaf | Wie ziet weh! 1 | recreanten |
27 | 3 | Marcel | Wie ziet weh! 1 | recreanten |
27 | 4 | Desmond | Wie ziet weh! 1 | recreanten |
27 | 5 | Appie | Wie ziet weh! 1 | recreanten |
27 | 6 | Eugene | Wie ziet weh! 1 | recreanten |
28 | 1 | Ria van der Beek | BABA | recreanten |
28 | 2 | Agnes van edr Beek | BABA | recreanten |
28 | 3 | Linda Dijkslag | BABA | recreanten |
28 | 4 | Niek van der Knokke | BABA | recreanten |
28 | 5 | Judith van der Beek | BABA | recreanten |
28 | 6 | Sjoerd van der Beek | BABA | recreanten |
29 | 1 | Marcel Onstenk | Loopgroep Run2Day – Team 1 | recreanten |
29 | 2 | Paul ter Maat | Loopgroep Run2Day – Team 1 | recreanten |
29 | 3 | Frank Kleinjan | Loopgroep Run2Day – Team 1 | recreanten |
29 | 4 | Damirel Ajanovic | Loopgroep Run2Day – Team 1 | recreanten |
29 | 5 | Hans Schuurman | Loopgroep Run2Day – Team 1 | recreanten |
29 | 6 | Michel Melenhorst | Loopgroep Run2Day – Team 1 | recreanten |
30 | 1 | Marg Koopmans | Strong after all Nothing but No worries Really something Nothing less |
recreanten |
30 | 2 | Martin Nijenstein | Strong after all Nothing but No worries Really something Nothing less |
recreanten |
30 | 3 | Rob Schuil | Strong after all Nothing but No worries Really something Nothing less |
recreanten |
30 | 4 | Gerard Lugtenberg | Strong after all Nothing but No worries Really something Nothing less |
recreanten |
30 | 5 | Peter van Polen | Strong after all Nothing but No worries Really something Nothing less |
recreanten |
30 | 6 | Age Faber | Strong after all Nothing but No worries Really something Nothing less |
recreanten |
31 | 1 | Rense | de Polletjes | recreanten |
31 | 2 | Roelien | de Polletjes | recreanten |
31 | 3 | Karen | de Polletjes | recreanten |
31 | 4 | Ron | de Polletjes | recreanten |
31 | 5 | Lidewij | de Polletjes | recreanten |
31 | 6 | Marjon | de Polletjes | recreanten |
32 | 1 | Anne Milhann | Walk of Shame | recreanten |
32 | 2 | Marcus Berggren | Walk of Shame | recreanten |
32 | 3 | Marjon van Blooijs | Walk of Shame | recreanten |
32 | 4 | Dan Brown | Walk of Shame | recreanten |
32 | 5 | Jan Pothoff | Walk of Shame | recreanten |
32 | 6 | Gereon Keuken | Walk of Shame | recreanten |
33 | 1 | Manouk Schaapman | fysiomobilae | recreanten |
33 | 2 | Mathilde van de Streek | fysiomobilae | recreanten |
33 | 3 | Jos Gerritsen | fysiomobilae | recreanten |
33 | 4 | Lioe Kwee | fysiomobilae | recreanten |
33 | 5 | Ioanna Karkanzia | fysiomobilae | recreanten |
33 | 6 | Eric Voolstra | fysiomobilae | recreanten |
34 | 1 | Jeroen Blom | HTC/Start2move | recreanten |
34 | 2 | Randall Locht | HTC/Start2move | recreanten |
34 | 3 | Gerben van Beek | HTC/Start2move | recreanten |
34 | 4 | Jelmer Siemons | HTC/Start2move | recreanten |
34 | 5 | Gerjan Roepers | HTC/Start2move | recreanten |
34 | 6 | Michael Schilling | HTC/Start2move | recreanten |
35 | 1 | Rianne Schonewille | PEC1910 Zaterdagochtendjunioren 1 | recreanten |
35 | 2 | Jeroen Nijhuis | PEC1910 Zaterdagochtendjunioren 1 | recreanten |
35 | 3 | Lieke Markink | PEC1910 Zaterdagochtendjunioren 1 | recreanten |
35 | 4 | Marc Veenhuizen | PEC1910 Zaterdagochtendjunioren 1 | recreanten |
35 | 5 | Minke Nijhuis | PEC1910 Zaterdagochtendjunioren 1 | recreanten |
35 | 6 | Paul Floor | PEC1910 Zaterdagochtendjunioren 1 | recreanten |
36 | 1 | Job de Jager | PEC1910 Zaterdagochtendjunioren 2 | recreanten |
36 | 2 | Timo de Jong | PEC1910 Zaterdagochtendjunioren 2 | recreanten |
36 | 3 | Gilles Aarts | PEC1910 Zaterdagochtendjunioren 2 | recreanten |
36 | 4 | Henk Jan Schonewille | PEC1910 Zaterdagochtendjunioren 2 | recreanten |
36 | 5 | Bas de Jong | PEC1910 Zaterdagochtendjunioren 2 | recreanten |
36 | 6 | Daan Veenhuizen | PEC1910 Zaterdagochtendjunioren 2 | recreanten |
37 | 1 | Nardie Mulder | We love to run | recreanten |
37 | 2 | Anton Dekker | We love to run | recreanten |
37 | 3 | Wilmke Boersma | We love to run | recreanten |
37 | 4 | Hanneke Koenjer | We love to run | recreanten |
37 | 5 | Linda Eektimmerman | We love to run | recreanten |
37 | 6 | Sanneke Snuverink | We love to run | recreanten |
38 | 1 | Susannah Jamison | Team On The Move | recreanten |
38 | 2 | Wendy de Winter | Team On The Move | recreanten |
38 | 3 | Arend Keemink | Team On The Move | recreanten |
38 | 4 | Niels Wiese | Team On The Move | recreanten |
38 | 5 | Renda van het Klooster | Team On The Move | recreanten |
38 | 6 | Erik Nieuwenboom | Team On The Move | recreanten |
39 | 1 | Alfred Schuman | Energiewacht groep 1 | recreanten |
39 | 2 | Jolande Schraa | Energiewacht groep 1 | recreanten |
39 | 3 | Esther Brugman | Energiewacht groep 1 | recreanten |
39 | 4 | Hester Borst | Energiewacht groep 1 | recreanten |
39 | 5 | Diana Seinen | Energiewacht groep 1 | recreanten |
39 | 6 | Mirjam Dam | Energiewacht groep 1 | recreanten |
40 | 1 | Peter Kok | Energiewacht groep 2 | recreanten |
40 | 2 | Hilja Loseman | Energiewacht groep 2 | recreanten |
40 | 3 | Lisa Pieters | Energiewacht groep 2 | recreanten |
40 | 4 | Gert Visscher | Energiewacht groep 2 | recreanten |
40 | 5 | Jacqeline van Hoesel | Energiewacht groep 2 | recreanten |
40 | 6 | Marcel van Waas | Energiewacht groep 2 | recreanten |
41 | 1 | Jur Fuurda | puurzang | recreanten |
41 | 2 | Jan de Boer | puurzang | recreanten |
41 | 3 | Rijkel Koiter | puurzang | recreanten |
41 | 4 | Hans van den Broek | puurzang | recreanten |
41 | 5 | Klaas Koiter | puurzang | recreanten |
41 | 6 | Grietje Luning | puurzang | recreanten |
42 | 1 | Jelle Swienink | Judo Zwolle | recreanten |
42 | 2 | Engbert Flapper | Judo Zwolle | recreanten |
42 | 3 | Wouter van de Put | Judo Zwolle | recreanten |
42 | 4 | Sven Pasman | Judo Zwolle | recreanten |
42 | 5 | William Sariman | Judo Zwolle | recreanten |
42 | 6 | Martin Pasman | Judo Zwolle | recreanten |
43 | 1 | Marco Hofsink | Familie Hofsink | recreanten |
43 | 2 | Eline Hofsink | Familie Hofsink | recreanten |
43 | 3 | Erik Hofsink | Familie Hofsink | recreanten |
43 | 4 | Robert Hofsink | Familie Hofsink | recreanten |
43 | 5 | Marco Hofsink | Familie Hofsink | recreanten |
43 | 6 | Tom Hofsink | Familie Hofsink | recreanten |
44 | 1 | Loes Groen | Dino Running Team Dronten 2 | recreanten |
44 | 2 | Henk Groen | Dino Running Team Dronten 2 | recreanten |
44 | 3 | Nicole Baarslag | Dino Running Team Dronten 2 | recreanten |
44 | 4 | Henk Hoogezand | Dino Running Team Dronten 2 | recreanten |
44 | 5 | Marianne Hoogezand | Dino Running Team Dronten 2 | recreanten |
44 | 6 | Marijke Knol | Dino Running Team Dronten 2 | recreanten |
45 | 1 | Leon Hollestelle | Dino Running Team Dronten 1 | recreanten |
45 | 2 | Henk van Elten | Dino Running Team Dronten 1 | recreanten |
45 | 3 | Jarick Stoop | Dino Running Team Dronten 1 | recreanten |
45 | 4 | Johan van Tol | Dino Running Team Dronten 1 | recreanten |
45 | 5 | Maarten Rietman | Dino Running Team Dronten 1 | recreanten |
45 | 6 | Jan Hollestelle | Dino Running Team Dronten 1 | recreanten |
46 | 1 | Mieke Coenen | Pallas Green Team III | recreanten |
46 | 2 | Marcel Zwietering | Pallas Green Team III | recreanten |
46 | 3 | Klaske Hoogstra | Pallas Green Team III | recreanten |
46 | 4 | Jan Breembroek | Pallas Green Team III | recreanten |
46 | 5 | Johan van Ooijen | Pallas Green Team III | recreanten |
46 | 6 | Karin van der Goot | Pallas Green Team III | recreanten |
47 | 1 | Corinne Jeekel | GGS 2 | recreanten |
47 | 2 | Ton Markink | GGS 2 | recreanten |
47 | 3 | Marlies van Doorn | GGS 2 | recreanten |
47 | 4 | Paul Brans | GGS 2 | recreanten |
47 | 5 | Erik aan de Stegge | GGS 2 | recreanten |
47 | 6 | Jeannine van Oosterom | GGS 2 | recreanten |
48 | 1 | Esther Lely | GGS 1 | recreanten |
48 | 2 | Chintia van Unen | GGS 1 | recreanten |
48 | 3 | Loes Fruhling | GGS 1 | recreanten |
48 | 4 | Gido Fruhling | GGS 1 | recreanten |
48 | 5 | Joost/Martine Koopman | GGS 1 | recreanten |
48 | 6 | Miranda Kruse | GGS 1 | recreanten |
49 | 1 | Mariel van Dam | GGS 3 | recreanten |
49 | 2 | Byrge Leeuwangh | GGS 3 | recreanten |
49 | 3 | Marije Hartgerink | GGS 3 | recreanten |
49 | 4 | Sandra Makkinga | GGS 3 | recreanten |
49 | 5 | Nicolien Kroese | GGS 3 | recreanten |
49 | 6 | Bert Tapper | GGS 3 | recreanten |
50 | 1 | Marianne Reuvecamp | Ambelt 1 | recreanten |
50 | 2 | Maarten Faas | Ambelt 1 | recreanten |
50 | 3 | Bert Reuvecamp | Ambelt 1 | recreanten |
50 | 4 | Remco Greve | Ambelt 1 | recreanten |
50 | 5 | Dick van Peer | Ambelt 1 | recreanten |
50 | 6 | Anouk Lindenholz | Ambelt 1 | recreanten |
51 | 1 | Anselma Jacobs | ambelt 2 | recreanten |
51 | 2 | volgt 1 | ambelt 2 | recreanten |
51 | 3 | volgt 2 | ambelt 2 | recreanten |
51 | 4 | volgt 3 | ambelt 2 | recreanten |
51 | 5 | Lianne Tacken | ambelt 2 | recreanten |
51 | 6 | volgt 4 | ambelt 2 | recreanten |
52 | 1 | Winifred Broeder | Rotterdam Ekiden PAC | recreanten |
52 | 2 | Remko Peters | Rotterdam Ekiden PAC | recreanten |
52 | 3 | Edwin Cornelisse | Rotterdam Ekiden PAC | recreanten |
52 | 4 | Wilco Hoogendoorn | Rotterdam Ekiden PAC | recreanten |
52 | 5 | Leo van de Nat | Rotterdam Ekiden PAC | recreanten |
52 | 6 | Heico Kerkmeester | Rotterdam Ekiden PAC | recreanten |
53 | 1 | Adri Compagner | Running Stones 1 | recreanten |
53 | 2 | Gerard Dunnink | Running Stones 1 | recreanten |
53 | 3 | Wil de Jonge | Running Stones 1 | recreanten |
53 | 4 | Freddie Bouma | Running Stones 1 | recreanten |
53 | 5 | Robert ter Horst | Running Stones 1 | recreanten |
53 | 6 | Reinoud Bokhorst | Running Stones 1 | recreanten |
54 | 1 | Marcel Diender | Groep 1 | recreanten |
54 | 2 | Bas Smit | Groep 1 | recreanten |
54 | 3 | Theo Wieringa | Groep 1 | recreanten |
54 | 4 | Ronald Keizer | Groep 1 | recreanten |
54 | 5 | Bert van Duuren | Groep 1 | recreanten |
54 | 6 | Paul van Tellingen | Groep 1 | recreanten |
55 | 1 | Angelica Braam | Running Stones 2 | recreanten |
55 | 2 | Adri Compagner | Running Stones 2 | recreanten |
55 | 3 | Hilda Knol | Running Stones 2 | recreanten |
55 | 4 | Truus Messchendorp | Running Stones 2 | recreanten |
55 | 5 | Esther Wynia | Running Stones 2 | recreanten |
55 | 6 | Ellen Wynia | Running Stones 2 | recreanten |
56 | 1 | Pamela Elzinga | Runners IJsselmuiden | recreanten |
56 | 2 | Kim Stegeman | Runners IJsselmuiden | recreanten |
56 | 3 | Leon de Vries | Runners IJsselmuiden | recreanten |
56 | 4 | Pieter Weever | Runners IJsselmuiden | recreanten |
56 | 5 | Patricia Elzinga | Runners IJsselmuiden | recreanten |
56 | 6 | Jelle Weever | Runners IJsselmuiden | recreanten |
57 | 1 | Jan ter Burg | De Snelly’s | recreanten |
57 | 2 | Lianda van Dam | De Snelly’s | recreanten |
57 | 3 | Caroline Wijnand | De Snelly’s | recreanten |
57 | 4 | Vincent Oldenhof | De Snelly’s | recreanten |
57 | 5 | Ingrid Port | De Snelly’s | recreanten |
57 | 6 | Nelly Reuvekamp | De Snelly’s | recreanten |
58 | 1 | Frank Veldman | Loopgroep Run2Day – Team 2 | recreanten |
58 | 2 | Gerda Zegeling | Loopgroep Run2Day – Team 2 | recreanten |
58 | 3 | Marleen Derksen | Loopgroep Run2Day – Team 2 | recreanten |
58 | 4 | Moniek Pronk | Loopgroep Run2Day – Team 2 | recreanten |
58 | 5 | Bart Kodden | Loopgroep Run2Day – Team 2 | recreanten |
58 | 6 | Vito Triggiano | Loopgroep Run2Day – Team 2 | recreanten |
59 | 1 | Annelies Boersema | Gewoon Legendarisch! | recreanten |
59 | 2 | Michel van Eeuwen | Gewoon Legendarisch! | recreanten |
59 | 3 | Dorothee Kruiper | Gewoon Legendarisch! | recreanten |
59 | 4 | Martijn van der Linde | Gewoon Legendarisch! | recreanten |
59 | 5 | Nico Feima | Gewoon Legendarisch! | recreanten |
59 | 6 | Marco Dik | Gewoon Legendarisch! | recreanten |
60 | 1 | Rick Jolink | Wellness 1 | recreanten |
60 | 2 | Pascal van Renckens | Wellness 1 | recreanten |
60 | 3 | Nikos Giannios | Wellness 1 | recreanten |
60 | 4 | Tom Hoogeveen | Wellness 1 | recreanten |
60 | 5 | Tom Pendjol | Wellness 1 | recreanten |
60 | 6 | Joshua van Lie | Wellness 1 | recreanten |
61 | 1 | Rudy Soedhoe | Wellness 2 | recreanten |
61 | 2 | Mario Tulp | Wellness 2 | recreanten |
61 | 3 | Tamara Rossingh | Wellness 2 | recreanten |
61 | 4 | Jonatha Cesario | Wellness 2 | recreanten |
61 | 5 | Geert Outjers | Wellness 2 | recreanten |
61 | 6 | Angelique Blik – 7,2 km | Wellness 2 | recreanten |
62 | 1 | Timo Bos | Wellness 3 | recreanten |
62 | 2 | Paulien Westenberg | Wellness 3 | recreanten |
62 | 3 | Hetty Geerts | Wellness 3 | recreanten |
62 | 4 | Fabian van Steenwijk | Wellness 3 | recreanten |
62 | 5 | Annemartien Speckman | Wellness 3 | recreanten |
62 | 6 | Gerwin Goorhuis | Wellness 3 | recreanten |
63 | 1 | Randy van Mierlo | Wellness 4 | recreanten |
63 | 2 | Ruud Duitsher | Wellness 4 | recreanten |
63 | 3 | Martin Halfwerk | Wellness 4 | recreanten |
63 | 4 | Lars Wesselink | Wellness 4 | recreanten |
63 | 5 | Ronan Horst | Wellness 4 | recreanten |
63 | 6 | Jelle van Dorth | Wellness 4 | recreanten |
64 | 1 | Annelies Kraal | AdrenalineRunners | recreanten |
64 | 2 | Hans Kieft | AdrenalineRunners | recreanten |
64 | 3 | Elina Snoek | AdrenalineRunners | recreanten |
64 | 4 | Karen Bloo | AdrenalineRunners | recreanten |
64 | 5 | Mieke Meillink | AdrenalineRunners | recreanten |
64 | 6 | Hendri Meillink | AdrenalineRunners | recreanten |
65 | 1 | Tessa Vos | Tommassen All Stars | recreanten |
65 | 2 | Gerben Tommassen | Tommassen All Stars | recreanten |
65 | 3 | Daan Wennips | Tommassen All Stars | recreanten |
65 | 4 | Peter Tommassen | Tommassen All Stars | recreanten |
65 | 5 | Martin Tommassen | Tommassen All Stars | recreanten |
65 | 6 | Pjotter Tommassen | Tommassen All Stars | recreanten |
66 | 1 | Eddy Menkveld | Dutch Down Under Runners | recreanten |
66 | 2 | Benjamin Smits | Dutch Down Under Runners | recreanten |
66 | 3 | Sylvie du Cloux | Dutch Down Under Runners | recreanten |
66 | 4 | Maarten Zeegers | Dutch Down Under Runners | recreanten |
66 | 5 | Sebastiaan Smits | Dutch Down Under Runners | recreanten |
66 | 6 | Lars Eefting | Dutch Down Under Runners | recreanten |
67 | 1 | Julian Vos | Vos & Gils Runners | recreanten |
67 | 2 | Peter Gils | Vos & Gils Runners | recreanten |
67 | 3 | Iris Gils | Vos & Gils Runners | recreanten |
67 | 4 | Maarten Vos | Vos & Gils Runners | recreanten |
67 | 5 | Yvette Vos | Vos & Gils Runners | recreanten |
67 | 6 | Karin Gils | Vos & Gils Runners | recreanten |
68 | 1 | mieneke ophoff | dames loopsport zwolle | recreanten |
68 | 2 | els heuts | dames loopsport zwolle | recreanten |
68 | 3 | jeanne kanning | dames loopsport zwolle | recreanten |
68 | 4 | ans pruntel | dames loopsport zwolle | recreanten |
68 | 5 | betty de jong | dames loopsport zwolle | recreanten |
68 | 6 | monique monsterman | dames loopsport zwolle | recreanten |
69 | 1 | Carl Jansen | K.O.D.S. | recreanten |
69 | 2 | Joost Wosten | K.O.D.S. | recreanten |
69 | 3 | Ingrid Haas | K.O.D.S. | recreanten |
69 | 4 | Guido Hoomans | K.O.D.S. | recreanten |
69 | 5 | Maarten Zijp | K.O.D.S. | recreanten |
69 | 6 | Johann Jansen | K.O.D.S. | recreanten |
70 | 1 | Geert jan | Sligro Zwolle | recreanten |
70 | 2 | Ilse | Sligro Zwolle | recreanten |
70 | 3 | Cees | Sligro Zwolle | recreanten |
70 | 4 | Richard | Sligro Zwolle | recreanten |
70 | 5 | Jasmine | Sligro Zwolle | recreanten |
70 | 6 | Marcel | Sligro Zwolle | recreanten |
71 | 1 | Agnes Kat | WWW.BERGENTOCHT.NL | recreanten |
71 | 2 | Miranda Boertien | WWW.BERGENTOCHT.NL | recreanten |
71 | 3 | Dick Rietberg | WWW.BERGENTOCHT.NL | recreanten |
71 | 4 | Marc Snuverink | WWW.BERGENTOCHT.NL | recreanten |
71 | 5 | Wietse Douwes | WWW.BERGENTOCHT.NL | recreanten |
71 | 6 | Yvonne Hermus | WWW.BERGENTOCHT.NL | recreanten |
72 | 1 | Bé Krul | Loopgroep AG ’85 Bos Bedden II | recreanten |
72 | 2 | Erwin Kreule | Loopgroep AG ’85 Bos Bedden II | recreanten |
72 | 3 | Inge Nooijen | Loopgroep AG ’85 Bos Bedden II | recreanten |
72 | 4 | Mirella Makkinga | Loopgroep AG ’85 Bos Bedden II | recreanten |
72 | 5 | Loes van der Veen | Loopgroep AG ’85 Bos Bedden II | recreanten |
72 | 6 | Albert de Boer | Loopgroep AG ’85 Bos Bedden II | recreanten |
73 | 1 | Alfred Roo | Ambelt 3 | recreanten |
73 | 2 | Heleen de Boer | Ambelt 3 | recreanten |
73 | 3 | Kenneth Cooman | Ambelt 3 | recreanten |
73 | 4 | René Reith | Ambelt 3 | recreanten |
73 | 5 | Suzanne Nieuwert | Ambelt 3 | recreanten |
73 | 6 | Jelmer Wolters | Ambelt 3 | recreanten |
74 | 1 | Marcel Bulten | Doe maar gewoon | recreanten |
74 | 2 | Gerrit van ’t Ende | Doe maar gewoon | recreanten |
74 | 3 | Esther Ohldevendt | Doe maar gewoon | recreanten |
74 | 4 | Rob Streek | Doe maar gewoon | recreanten |
74 | 5 | Alfred Klaasen | Doe maar gewoon | recreanten |
74 | 6 | Bas Spliet | Doe maar gewoon | recreanten |
75 | 1 | Margreet Mondria | Scoliosis Care Clinic | bedrijven |
75 | 2 | Mariette Kosse | Scoliosis Care Clinic | bedrijven |
75 | 3 | Richard Hoeve | Scoliosis Care Clinic | bedrijven |
75 | 4 | Bennie Kosse | Scoliosis Care Clinic | bedrijven |
75 | 5 | Hiske van Driel | Scoliosis Care Clinic | bedrijven |
75 | 6 | Eric van Dijk | Scoliosis Care Clinic | bedrijven |
76 | 1 | Antoinne Uijttewaal | Connexxion team 1 | bedrijven |
76 | 2 | Mark Thoma | Connexxion team 1 | bedrijven |
76 | 3 | Chris Hogeveen | Connexxion team 1 | bedrijven |
76 | 4 | Atze Posthumus | Connexxion team 1 | bedrijven |
76 | 5 | Paul Schraa | Connexxion team 1 | bedrijven |
76 | 6 | Eelco Goud | Connexxion team 1 | bedrijven |
77 | 1 | Emiel Speets | Waterschap Groot Salland | bedrijven |
77 | 2 | Rolf van Toorn | Waterschap Groot Salland | bedrijven |
77 | 3 | Gerrit Vrielink | Waterschap Groot Salland | bedrijven |
77 | 4 | Hugo van Dijk | Waterschap Groot Salland | bedrijven |
77 | 5 | Beke Romp | Waterschap Groot Salland | bedrijven |
77 | 6 | Janneke Diels | Waterschap Groot Salland | bedrijven |
78 | 1 | Carolien de Vries | Waterschap Reest en Wieden | bedrijven |
78 | 2 | Bert de Lange | Waterschap Reest en Wieden | bedrijven |
78 | 3 | Han Brandwacht | Waterschap Reest en Wieden | bedrijven |
78 | 4 | Johannes de Groot | Waterschap Reest en Wieden | bedrijven |
78 | 5 | Rob Schutter | Waterschap Reest en Wieden | bedrijven |
78 | 6 | Matthijs Jansen | Waterschap Reest en Wieden | bedrijven |
79 | 1 | Caroline Jans | Zwolle IO meets WRP | bedrijven |
79 | 2 | Paul Kanis | Zwolle IO meets WRP | bedrijven |
79 | 3 | Elly Damink | Zwolle IO meets WRP | bedrijven |
79 | 4 | Rutger Smit | Zwolle IO meets WRP | bedrijven |
79 | 5 | Dennis Veltman | Zwolle IO meets WRP | bedrijven |
79 | 6 | Aletta van Bezoen | Zwolle IO meets WRP | bedrijven |
80 | 1 | Marten Lankhuijzen | KroeseWevers | bedrijven |
80 | 2 | Rob Kroeze | KroeseWevers | bedrijven |
80 | 3 | Wencke Willemsen | KroeseWevers | bedrijven |
80 | 4 | Yorick Klein Gunnewiek | KroeseWevers | bedrijven |
80 | 5 | Lenette Verhoef | KroeseWevers | bedrijven |
80 | 6 | Nick Veltman | KroeseWevers | bedrijven |
81 | 1 | Frederike van der Vegt | DSM Team 2 | bedrijven |
81 | 2 | Hanno de Boer | DSM Team 2 | bedrijven |
81 | 3 | Evelien van Schoonhoven | DSM Team 2 | bedrijven |
81 | 4 | Erik de Knoop | DSM Team 2 | bedrijven |
81 | 5 | Amyke Veurink | DSM Team 2 | bedrijven |
81 | 6 | Richard Baijards | DSM Team 2 | bedrijven |
82 | 1 | Henk-Jan Udding | DSM Team 1 | bedrijven |
82 | 2 | Toine Martens | DSM Team 1 | bedrijven |
82 | 3 | Claudia Goemans | DSM Team 1 | bedrijven |
82 | 4 | Robert van de Berg Jeths | DSM Team 1 | bedrijven |
82 | 5 | Bert Schiphorst | DSM Team 1 | bedrijven |
82 | 6 | Christ Vrouwe | DSM Team 1 | bedrijven |
83 | 1 | Jasper Hofman | Wehkamp 1 | bedrijven |
83 | 2 | Ebo vd Velde | Wehkamp 1 | bedrijven |
83 | 3 | Jochem Voerman | Wehkamp 1 | bedrijven |
83 | 4 | Edwin van de Steeg | Wehkamp 1 | bedrijven |
83 | 5 | Wim Kok | Wehkamp 1 | bedrijven |
83 | 6 | Randy Hendriks | Wehkamp 1 | bedrijven |
84 | 1 | Michel le Noble | create2fit.nl | bedrijven |
84 | 2 | Stephen Molenaar | create2fit.nl | bedrijven |
84 | 3 | Petra van Draanen | create2fit.nl | bedrijven |
84 | 4 | Erwin Bauw | create2fit.nl | bedrijven |
84 | 5 | Marc Koster | create2fit.nl | bedrijven |
84 | 6 | Barry van Raaij | create2fit.nl | bedrijven |
85 | 1 | Sarah Boumeister | fonq.nl | bedrijven |
85 | 2 | Afzal Hanif | fonq.nl | bedrijven |
85 | 3 | Helen Sargent | fonq.nl | bedrijven |
85 | 4 | Jeremiah Albinus | fonq.nl | bedrijven |
85 | 5 | Wouter de Rijk | fonq.nl | bedrijven |
85 | 6 | Frank Hansen | fonq.nl | bedrijven |
86 | 1 | Wim Pessink | Wehkamp 2 | bedrijven |
86 | 2 | Harrie Katoele | Wehkamp 2 | bedrijven |
86 | 3 | Jan Lopers | Wehkamp 2 | bedrijven |
86 | 4 | Jan van der Felz | Wehkamp 2 | bedrijven |
86 | 5 | Tanja van der Hulst | Wehkamp 2 | bedrijven |
86 | 6 | Nick Hendriks | Wehkamp 2 | bedrijven |
87 | 1 | Michael Zwart | Wehkamp 3 | bedrijven |
87 | 2 | Jan Meerlo | Wehkamp 3 | bedrijven |
87 | 3 | Ronald Stens | Wehkamp 3 | bedrijven |
87 | 4 | Ronald Wolthuis | Wehkamp 3 | bedrijven |
87 | 5 | Juliet Wessels | Wehkamp 3 | bedrijven |
87 | 6 | Tjerk Walsma | Wehkamp 3 | bedrijven |
88 | 1 | Klaske Knol | Wehkamp 4 | bedrijven |
88 | 2 | Gerwin Schuurman | Wehkamp 4 | bedrijven |
88 | 3 | Gerben Olthof | Wehkamp 4 | bedrijven |
88 | 4 | Joris Arts | Wehkamp 4 | bedrijven |
88 | 5 | Bob van Driel | Wehkamp 4 | bedrijven |
88 | 6 | Martijn Verburg | Wehkamp 4 | bedrijven |
89 | 1 | Redgi Jurgens | Wehkamp 5 | bedrijven |
89 | 2 | Jan Fennema | Wehkamp 5 | bedrijven |
89 | 3 | Peter Schukkert | Wehkamp 5 | bedrijven |
89 | 4 | Remon Enting | Wehkamp 5 | bedrijven |
89 | 5 | Sander Bolmer | Wehkamp 5 | bedrijven |
89 | 6 | Thomas Flikken | Wehkamp 5 | bedrijven |
90 | 1 | Martijn Stapel | Wehkamp 6 | bedrijven |
90 | 2 | Andre Gouka | Wehkamp 6 | bedrijven |
90 | 3 | Jeroen Hein | Wehkamp 6 | bedrijven |
90 | 4 | Bert Weits | Wehkamp 6 | bedrijven |
90 | 5 | Rianne de Vries | Wehkamp 6 | bedrijven |
90 | 6 | Wietze Postma | Wehkamp 6 | bedrijven |
91 | 1 | Maaike van Tongeren | Wehkamp 7 | bedrijven |
91 | 2 | Arjan Romp | Wehkamp 7 | bedrijven |
91 | 3 | Erik Wencker | Wehkamp 7 | bedrijven |
91 | 4 | Johan Lont | Wehkamp 7 | bedrijven |
91 | 5 | Silvia de Kruijf | Wehkamp 7 | bedrijven |
91 | 6 | Gerben Hamer | Wehkamp 7 | bedrijven |
92 | 1 | Marieke Peters | Wehkamp 8 | bedrijven |
92 | 2 | Danique Wiggers | Wehkamp 8 | bedrijven |
92 | 3 | Patricia Kosse | Wehkamp 8 | bedrijven |
92 | 4 | Marlies Smit | Wehkamp 8 | bedrijven |
92 | 5 | Jan Visser | Wehkamp 8 | bedrijven |
92 | 6 | Simone Kriekaart | Wehkamp 8 | bedrijven |
93 | 1 | Wendie Kieft | Wehkamp 9 | bedrijven |
93 | 2 | Mirjam Mulder | Wehkamp 9 | bedrijven |
93 | 3 | Caren Beltman | Wehkamp 9 | bedrijven |
93 | 4 | Jacqueline Keetman | Wehkamp 9 | bedrijven |
93 | 5 | Karen Willems | Wehkamp 9 | bedrijven |
93 | 6 | Valerie Overkamp | Wehkamp 9 | bedrijven |
94 | 1 | Jieja Starrenburg | Wehkamp 10 | bedrijven |
94 | 2 | Ellen Stegeman | Wehkamp 10 | bedrijven |
94 | 3 | Boudewijn de Wit | Wehkamp 10 | bedrijven |
94 | 4 | Floor Goes | Wehkamp 10 | bedrijven |
94 | 5 | Jolien Schudde | Wehkamp 10 | bedrijven |
94 | 6 | Brenda v Olphen | Wehkamp 10 | bedrijven |
95 | 1 | Mathijs Bouwhuis | FysioPlus Zwolle | bedrijven |
95 | 2 | Martine de Vries | FysioPlus Zwolle | bedrijven |
95 | 3 | Loes Schrijver | FysioPlus Zwolle | bedrijven |
95 | 4 | Arthur Vennik | FysioPlus Zwolle | bedrijven |
95 | 5 | Andre Timmerman | FysioPlus Zwolle | bedrijven |
95 | 6 | Maarten de Waart | FysioPlus Zwolle | bedrijven |
96 | 1 | Gideon Groot | Abbott Logistics | bedrijven |
96 | 2 | Rene Jongbloed | Abbott Logistics | bedrijven |
96 | 3 | Merel Beurskens | Abbott Logistics | bedrijven |
96 | 4 | Maurice Raven | Abbott Logistics | bedrijven |
96 | 5 | Barend Lucas | Abbott Logistics | bedrijven |
96 | 6 | Rianne van der Kamp | Abbott Logistics | bedrijven |
97 | 1 | Hans Vos | PostNL | bedrijven |
97 | 2 | André van Zon | PostNL | bedrijven |
97 | 3 | Dirk Molenhuis | PostNL | bedrijven |
97 | 4 | Cees Moesman | PostNL | bedrijven |
97 | 5 | Dick Hendriks | PostNL | bedrijven |
97 | 6 | Frits Lautenbag | PostNL | bedrijven |
98 | 1 | Maarten Hendriksen | OUT!Sport | bedrijven |
98 | 2 | Jasper Overbeek | OUT!Sport | bedrijven |
98 | 3 | Nick Schipper | OUT!Sport | bedrijven |
98 | 4 | Erwin Keurhorst | OUT!Sport | bedrijven |
98 | 5 | Gerard Top | OUT!Sport | bedrijven |
98 | 6 | Tjeerd Keizer | OUT!Sport | bedrijven |
99 | 1 | Nienke de Wilde | OUT!Bootcamp | bedrijven |
99 | 2 | Denise Homminga | OUT!Bootcamp | bedrijven |
99 | 3 | Inge Visser | OUT!Bootcamp | bedrijven |
99 | 4 | Remco van Ravenswaaij | OUT!Bootcamp | bedrijven |
99 | 5 | Frank Eikenaar | OUT!Bootcamp | bedrijven |
99 | 6 | Berti Moonen | OUT!Bootcamp | bedrijven |
100 | 1 | loper 1 | Rabobank 1 | bedrijven |
100 | 2 | loper 2 | Rabobank 1 | bedrijven |
100 | 3 | loper 3 | Rabobank 1 | bedrijven |
100 | 4 | loper 4 | Rabobank 1 | bedrijven |
100 | 5 | loper 5 | Rabobank 1 | bedrijven |
100 | 6 | loper 6 | Rabobank 1 | bedrijven |
101 | 1 | loper 1 | Rabobank 2 | bedrijven |
101 | 2 | loper 2 | Rabobank 2 | bedrijven |
101 | 3 | loper 3 | Rabobank 2 | bedrijven |
101 | 4 | loper 4 | Rabobank 2 | bedrijven |
101 | 5 | loper 5 | Rabobank 2 | bedrijven |
101 | 6 | loper 6 | Rabobank 2 | bedrijven |
102 | 1 | Gert Sluiter | NS Railrunners Team 1 | bedrijven |
102 | 2 | Remco Smits | NS Railrunners Team 1 | bedrijven |
102 | 3 | Jan Dekker | NS Railrunners Team 1 | bedrijven |
102 | 4 | Henk Eilander | NS Railrunners Team 1 | bedrijven |
102 | 5 | André Vos | NS Railrunners Team 1 | bedrijven |
102 | 6 | Ineke den Braber | NS Railrunners Team 1 | bedrijven |
103 | 1 | Jacqueline Eggens | NS Railrunners Team 2 | bedrijven |
103 | 2 | Simone Sluiter | NS Railrunners Team 2 | bedrijven |
103 | 3 | Hennie Stoel | NS Railrunners Team 2 | bedrijven |
103 | 4 | Pieter Stoeten | NS Railrunners Team 2 | bedrijven |
103 | 5 | Susane Vogelaar | NS Railrunners Team 2 | bedrijven |
103 | 6 | Nico Kropman | NS Railrunners Team 2 | bedrijven |
104 | 1 | Maarten Damman | NS Railrunners Team 3 | bedrijven |
104 | 2 | Nico Eggens | NS Railrunners Team 3 | bedrijven |
104 | 3 | Justin Hersevoort | NS Railrunners Team 3 | bedrijven |
104 | 4 | Gerrit Mulder | NS Railrunners Team 3 | bedrijven |
104 | 5 | Albert v/d Kolk | NS Railrunners Team 3 | bedrijven |
104 | 6 | Laura Vos | NS Railrunners Team 3 | bedrijven |
105 | 1 | Elles Tonnon | Syntus Harderwijk | bedrijven |
105 | 2 | Joop Bosma | Syntus Harderwijk | bedrijven |
105 | 3 | Sandra v/d Berg | Syntus Harderwijk | bedrijven |
105 | 4 | kees Tiemens | Syntus Harderwijk | bedrijven |
105 | 5 | Yvonne Verdonk | Syntus Harderwijk | bedrijven |
105 | 6 | D.Bout | Syntus Harderwijk | bedrijven |
106 | 1 | Dennis de Jong | VakantieXperts | bedrijven |
106 | 2 | Linda Dekker | VakantieXperts | bedrijven |
106 | 3 | Theo van den Brink | VakantieXperts | bedrijven |
106 | 4 | Erna van Es | VakantieXperts | bedrijven |
106 | 5 | Nynke Dotinga | VakantieXperts | bedrijven |
106 | 6 | Henrich Kragt | VakantieXperts | bedrijven |
107 | 1 | Anouska Humblet-Lievaart | Militaire Vijfkamp | bedrijven |
107 | 2 | Dennis Roeloffzen | Militaire Vijfkamp | bedrijven |
107 | 3 | Melvin Laport | Militaire Vijfkamp | bedrijven |
107 | 4 | Ruben Verkaart | Militaire Vijfkamp | bedrijven |
107 | 5 | Chris Pastor | Militaire Vijfkamp | bedrijven |
107 | 6 | Raymond Ploem | Militaire Vijfkamp | bedrijven |
108 | 1 | E. Oudhof | Syntus Zwolle | bedrijven |
108 | 2 | M. Dekker | Syntus Zwolle | bedrijven |
108 | 3 | P. Vulkers | Syntus Zwolle | bedrijven |
108 | 4 | G. Vulkers | Syntus Zwolle | bedrijven |
108 | 5 | J. Sattler | Syntus Zwolle | bedrijven |
108 | 6 | G. Molenaar | Syntus Zwolle | bedrijven |
109 | 1 | Haverkorn | AgentschapNL | bedrijven |
109 | 2 | Maurits | AgentschapNL | bedrijven |
109 | 3 | Koning-de Rijk | AgentschapNL | bedrijven |
109 | 4 | Koning | AgentschapNL | bedrijven |
109 | 5 | Otten | AgentschapNL | bedrijven |
109 | 6 | van der Deen | AgentschapNL | bedrijven |
110 | 1 | Renske Wevers | De Twijn | onderwijsinstelling |
110 | 2 | Jacqueline Egbers | De Twijn | onderwijsinstelling |
110 | 3 | Herwi Westera | De Twijn | onderwijsinstelling |
110 | 4 | Berend Jan Kroesen | De Twijn | onderwijsinstelling |
110 | 5 | Marije Nijhoving | De Twijn | onderwijsinstelling |
110 | 6 | Wilco Knol | De Twijn | onderwijsinstelling |
111 | 1 | Sonja v/d Zwaag | Agnietencollege Wezep | onderwijsinstelling |
111 | 2 | Jurrie Hersevoort | Agnietencollege Wezep | onderwijsinstelling |
111 | 3 | Jelle v/d Bos | Agnietencollege Wezep | onderwijsinstelling |
111 | 4 | Marco Bruintjes | Agnietencollege Wezep | onderwijsinstelling |
111 | 5 | Carina Nieuwland | Agnietencollege Wezep | onderwijsinstelling |
111 | 6 | Carine Hartman | Agnietencollege Wezep | onderwijsinstelling |
112 | 1 | |||
112 | 2 | |||
112 | 3 | |||
112 | 4 | |||
112 | 5 | |||
112 | 6 | |||
113 | 1 | Peter Overbeek | De Muhkenniks | onderwijsinstelling |
113 | 2 | Laurens Bervoet | De Muhkenniks | onderwijsinstelling |
113 | 3 | Esther Houwaard | De Muhkenniks | onderwijsinstelling |
113 | 4 | Freek Noordhuis | De Muhkenniks | onderwijsinstelling |
113 | 5 | Ruud Groen | De Muhkenniks | onderwijsinstelling |
113 | 6 | Otto Kool | De Muhkenniks | onderwijsinstelling |
114 | 1 | Leo van der Ploeg | HBO-ICT Windesheim 1 | onderwijsinstelling |
114 | 2 | Martijn Smit | HBO-ICT Windesheim 1 | onderwijsinstelling |
114 | 3 | Eduard Witteveen | HBO-ICT Windesheim 1 | onderwijsinstelling |
114 | 4 | Hieke Keuning | HBO-ICT Windesheim 1 | onderwijsinstelling |
114 | 5 | Ilja Clabbers | HBO-ICT Windesheim 1 | onderwijsinstelling |
114 | 6 | Elinor de Graaf | HBO-ICT Windesheim 1 | onderwijsinstelling |
115 | 1 | Anne aan de stegge | Thorbecke team 1 | onderwijsinstelling |
115 | 2 | Robin v/d Berg | Thorbecke team 1 | onderwijsinstelling |
115 | 3 | Marit Hullen | Thorbecke team 1 | onderwijsinstelling |
115 | 4 | Matthijn ten Doeschot | Thorbecke team 1 | onderwijsinstelling |
115 | 5 | Jarne Niens | Thorbecke team 1 | onderwijsinstelling |
115 | 6 | Nik Kloosterboer | Thorbecke team 1 | onderwijsinstelling |
116 | 1 | Xoe Sorree | Thorbecke team 2 | onderwijsinstelling |
116 | 2 | Nick van Ommen | Thorbecke team 2 | onderwijsinstelling |
116 | 3 | Noud Freriks | Thorbecke team 2 | onderwijsinstelling |
116 | 4 | Bob Haze | Thorbecke team 2 | onderwijsinstelling |
116 | 5 | Max Dalvoorde | Thorbecke team 2 | onderwijsinstelling |
116 | 6 | Bart v/d Weerd | Thorbecke team 2 | onderwijsinstelling |
117 | 1 | Kevin Westerbeek | Thorbecke team 3 | onderwijsinstelling |
117 | 2 | Daan Ros | Thorbecke team 3 | onderwijsinstelling |
117 | 3 | Mark-Jan jolink | Thorbecke team 3 | onderwijsinstelling |
117 | 4 | Valery Leusink | Thorbecke team 3 | onderwijsinstelling |
117 | 5 | Kaz Waanders | Thorbecke team 3 | onderwijsinstelling |
117 | 6 | Ryan Vieregge | Thorbecke team 3 | onderwijsinstelling |
118 | 1 | Ruby Kilsdonk | Thorbecke team 4 | onderwijsinstelling |
118 | 2 | Ruben Hiddink | Thorbecke team 4 | onderwijsinstelling |
118 | 3 | Pim Zomer | Thorbecke team 4 | onderwijsinstelling |
118 | 4 | Yannick Oosterhout | Thorbecke team 4 | onderwijsinstelling |
118 | 5 | Lisette van Heijst | Thorbecke team 4 | onderwijsinstelling |
118 | 6 | Iris Klaassen | Thorbecke team 4 | onderwijsinstelling |
119 | 1 | Birgit Kos | Thorbecke team 6 | onderwijsinstelling |
119 | 2 | Niels Krijnen | Thorbecke team 6 | onderwijsinstelling |
119 | 3 | Ilias el M | Thorbecke team 6 | onderwijsinstelling |
119 | 4 | Andres | Thorbecke team 6 | onderwijsinstelling |
119 | 5 | Joris Afman | Thorbecke team 6 | onderwijsinstelling |
119 | 6 | Laura Spijkerboer | Thorbecke team 6 | onderwijsinstelling |
120 | 1 | Quintin de Lain | Thorbecke team 5 | onderwijsinstelling |
120 | 2 | Matthijs den Ouden | Thorbecke team 5 | onderwijsinstelling |
120 | 3 | Marielle vd Pol | Thorbecke team 5 | onderwijsinstelling |
120 | 4 | Maureen Visscher | Thorbecke team 5 | onderwijsinstelling |
120 | 5 | Amber Boterman | Thorbecke team 5 | onderwijsinstelling |
120 | 6 | Claudia Stephan | Thorbecke team 5 | onderwijsinstelling |
121 | 1 | Claudine Taconis | Thorbecke team 8 | onderwijsinstelling |
121 | 2 | Dennis v. Beesten | Thorbecke team 8 | onderwijsinstelling |
121 | 3 | Sanne Rietman | Thorbecke team 8 | onderwijsinstelling |
121 | 4 | Sven Broekman | Thorbecke team 8 | onderwijsinstelling |
121 | 5 | Lotte Hoek | Thorbecke team 8 | onderwijsinstelling |
121 | 6 | Laura v. Rijssen | Thorbecke team 8 | onderwijsinstelling |
122 | 1 | Ruth Vijftigschild | Thorbecke team 9 | onderwijsinstelling |
122 | 2 | Guinevere Verbrugge | Thorbecke team 9 | onderwijsinstelling |
122 | 3 | Nina Jager | Thorbecke team 9 | onderwijsinstelling |
122 | 4 | Tessa Kamps | Thorbecke team 9 | onderwijsinstelling |
122 | 5 | Fleur van Leusen | Thorbecke team 9 | onderwijsinstelling |
122 | 6 | Marthe v. Aalderen | Thorbecke team 9 | onderwijsinstelling |
123 | 1 | Tim Jansen | Thorbecke team 7 | onderwijsinstelling |
123 | 2 | Jeremy Raharing | Thorbecke team 7 | onderwijsinstelling |
123 | 3 | Janno Bergvoet | Thorbecke team 7 | onderwijsinstelling |
123 | 4 | Coriene Snel | Thorbecke team 7 | onderwijsinstelling |
123 | 5 | Michael Timmer | Thorbecke team 7 | onderwijsinstelling |
123 | 6 | Joost Vulkers | Thorbecke team 7 | onderwijsinstelling |
124 | 1 | Floor Bannink | Thorbecke team 10 | onderwijsinstelling |
124 | 2 | Lotte Brink | Thorbecke team 10 | onderwijsinstelling |
124 | 3 | Madelief Schijf | Thorbecke team 10 | onderwijsinstelling |
124 | 4 | Sofie Burbach | Thorbecke team 10 | onderwijsinstelling |
124 | 5 | Noelle vd. Zwaan | Thorbecke team 10 | onderwijsinstelling |
124 | 6 | Renske Woudstra | Thorbecke team 10 | onderwijsinstelling |
125 | 1 | Debora | Sport en Bewegen | onderwijsinstelling |
125 | 2 | Henny | Sport en Bewegen | onderwijsinstelling |
125 | 3 | Christel | Sport en Bewegen | onderwijsinstelling |
125 | 4 | Bert W | Sport en Bewegen | onderwijsinstelling |
125 | 5 | Jonathan | Sport en Bewegen | onderwijsinstelling |
125 | 6 | Ruud | Sport en Bewegen | onderwijsinstelling |
126 | 1 | Anne Schuurmans | Capellen 1 | onderwijsinstelling |
126 | 2 | Ilse Bouwknegt | Capellen 1 | onderwijsinstelling |
126 | 3 | Christie Bruinewoud | Capellen 1 | onderwijsinstelling |
126 | 4 | Luuk Kingma | Capellen 1 | onderwijsinstelling |
126 | 5 | Eva Smale | Capellen 1 | onderwijsinstelling |
126 | 6 | Levi van Rijssen | Capellen 1 | onderwijsinstelling |
127 | 1 | Simon Vos | Capellen 2 | onderwijsinstelling |
127 | 2 | Bas Straathof | Capellen 2 | onderwijsinstelling |
127 | 3 | Stef Alkema | Capellen 2 | onderwijsinstelling |
127 | 4 | Pelle Tjoelker | Capellen 2 | onderwijsinstelling |
127 | 5 | Remco Straathof | Capellen 2 | onderwijsinstelling |
127 | 6 | Arjen Sanderse | Capellen 2 | onderwijsinstelling |
128 | 1 | Lieke van Apeldoorn | Capellen 3 | onderwijsinstelling |
128 | 2 | Frederike Tjoelker | Capellen 3 | onderwijsinstelling |
128 | 3 | Roos van Hasselt | Capellen 3 | onderwijsinstelling |
128 | 4 | Arjan Kruise | Capellen 3 | onderwijsinstelling |
128 | 5 | Bertil Opmeer | Capellen 3 | onderwijsinstelling |
128 | 6 | Fleur Vaandrager | Capellen 3 | onderwijsinstelling |
129 | 1 | Lotte Middendorp | Capellen 4 | onderwijsinstelling |
129 | 2 | Fleur Smale | Capellen 4 | onderwijsinstelling |
129 | 3 | Chris van Balen | Capellen 4 | onderwijsinstelling |
129 | 4 | Ilone Dam | Capellen 4 | onderwijsinstelling |
129 | 5 | Wies Jansen Holleboom | Capellen 4 | onderwijsinstelling |
129 | 6 | Lotte van Lint | Capellen 4 | onderwijsinstelling |
130 | 1 | Carla van Boven | Windesheim 1 | onderwijsinstelling |
130 | 2 | Esther Eisen | Windesheim 1 | onderwijsinstelling |
130 | 3 | Louis Klomp | Windesheim 1 | onderwijsinstelling |
130 | 4 | Jan Willem Meinsma | Windesheim 1 | onderwijsinstelling |
130 | 5 | Ben Veldhuizen | Windesheim 1 | onderwijsinstelling |
130 | 6 | Liesbeth Stobbink | Windesheim 1 | onderwijsinstelling |
131 | 1 | Job Leenen | Windesheim Verpleegkunde | onderwijsinstelling |
131 | 2 | Hilco Prins | Windesheim Verpleegkunde | onderwijsinstelling |
131 | 3 | Ali Hettinga | Windesheim Verpleegkunde | onderwijsinstelling |
131 | 4 | Marjolein van Wijk | Windesheim Verpleegkunde | onderwijsinstelling |
131 | 5 | Justin de Ceuninck van Capelle | Windesheim Verpleegkunde | onderwijsinstelling |
131 | 6 | Elmer van Beek | Windesheim Verpleegkunde | onderwijsinstelling |
132 | 1 | Paul Veldhuijzen van Zanten | HBO-ICT Windesheim 2 | onderwijsinstelling |
132 | 2 | Sietse Dijkstra | HBO-ICT Windesheim 2 | onderwijsinstelling |
132 | 3 | Ruben Cijsouw | HBO-ICT Windesheim 2 | onderwijsinstelling |
132 | 4 | Mischa Mol | HBO-ICT Windesheim 2 | onderwijsinstelling |
132 | 5 | Sikke Visser | HBO-ICT Windesheim 2 | onderwijsinstelling |
132 | 6 | Heleen Bouwknegt | HBO-ICT Windesheim 2 | onderwijsinstelling |
133 | 1 | Jolanda Hoen Spoelstra | G&W team 1 | onderwijsinstelling |
133 | 2 | Pim Albers | G&W team 1 | onderwijsinstelling |
133 | 3 | Diana Slendebroek- Timmerman | G&W team 1 | onderwijsinstelling |
133 | 4 | André Kramer | G&W team 1 | onderwijsinstelling |
133 | 5 | Jenny van Buuren- Polman | G&W team 1 | onderwijsinstelling |
133 | 6 | Anton Haitink | G&W team 1 | onderwijsinstelling |
134 | 1 | Inge Post | G&W team 2 | onderwijsinstelling |
134 | 2 | Jos Stolwijk | G&W team 2 | onderwijsinstelling |
134 | 3 | Wieke Nijdam | G&W team 2 | onderwijsinstelling |
134 | 4 | Robert Jansen | G&W team 2 | onderwijsinstelling |
134 | 5 | Maruschka Brouwer | G&W team 2 | onderwijsinstelling |
134 | 6 | Carry Lindenberg | G&W team 2 | onderwijsinstelling |
135 | 1 | Agnes de Vries | Pabo Windesheim | onderwijsinstelling |
135 | 2 | Hans Drost | Pabo Windesheim | onderwijsinstelling |
135 | 3 | Geert Holwerda | Pabo Windesheim | onderwijsinstelling |
135 | 4 | Michiel Kampman | Pabo Windesheim | onderwijsinstelling |
135 | 5 | Michell Tappel | Pabo Windesheim | onderwijsinstelling |
135 | 6 | Bert-Jan Sollie | Pabo Windesheim | onderwijsinstelling |
136 | 1 | Jan van Stormbroek | The Blackmoors | onderwijsinstelling |
136 | 2 | Kees Afman | The Blackmoors | onderwijsinstelling |
136 | 3 | Nico Wassens | The Blackmoors | onderwijsinstelling |
136 | 4 | Arend Jan Zwarteveen | The Blackmoors | onderwijsinstelling |
136 | 5 | Pieternel Zwarteveen | The Blackmoors | onderwijsinstelling |
136 | 6 | Janneke Zwarteveen | The Blackmoors | onderwijsinstelling |
137 | 1 | Monica Bau Santos | G&W team Pedagogiek | onderwijsinstelling |
137 | 2 | Peter Toorneman | G&W team Pedagogiek | onderwijsinstelling |
137 | 3 | Elske de Jong | G&W team Pedagogiek | onderwijsinstelling |
137 | 4 | Harald de Vries | G&W team Pedagogiek | onderwijsinstelling |
137 | 5 | Aliz Vékony | G&W team Pedagogiek | onderwijsinstelling |
137 | 6 | Karin Kloosterman | G&W team Pedagogiek | onderwijsinstelling |
138 | 1 | André Kruiswijk | Team Roparun | onderwijsinstelling |
138 | 2 | Jaap van Weenen | Team Roparun | onderwijsinstelling |
138 | 3 | Krista van Berkel | Team Roparun | onderwijsinstelling |
138 | 4 | Joost van Wel | Team Roparun | onderwijsinstelling |
138 | 5 | Reitse Sybesma | Team Roparun | onderwijsinstelling |
138 | 6 | Paul Verschuur | Team Roparun | onderwijsinstelling |
139 | 1 | Bart van Vliet | Luzac Zwolle | onderwijsinstelling |
139 | 2 | Wilbert Funcke | Luzac Zwolle | onderwijsinstelling |
139 | 3 | Minke de Vries | Luzac Zwolle | onderwijsinstelling |
139 | 4 | Debbie Schoolen | Luzac Zwolle | onderwijsinstelling |
139 | 5 | Eva Brandsma | Luzac Zwolle | onderwijsinstelling |
139 | 6 | Marjon Leeuwis | Luzac Zwolle | onderwijsinstelling |
140 | 1 | Arnoud Lammers | Radiotherapie Isala Klinieken Team1 | zorginstelllingen |
140 | 2 | Gerda de Jong | Radiotherapie Isala Klinieken Team1 | zorginstelllingen |
140 | 3 | Marlou Johannes | Radiotherapie Isala Klinieken Team1 | zorginstelllingen |
140 | 4 | Tommi Leijstra | Radiotherapie Isala Klinieken Team1 | zorginstelllingen |
140 | 5 | Erik Smid | Radiotherapie Isala Klinieken Team1 | zorginstelllingen |
140 | 6 | Mira Kijk in de Vegte | Radiotherapie Isala Klinieken Team1 | zorginstelllingen |
141 | 1 | Wemko Dijkhuis | Radiotherapie Isala Klinieken Team 2 | zorginstelllingen |
141 | 2 | Gabriel Paardekooper | Radiotherapie Isala Klinieken Team 2 | zorginstelllingen |
141 | 3 | Jordy Kone | Radiotherapie Isala Klinieken Team 2 | zorginstelllingen |
141 | 4 | Jos Aitink | Radiotherapie Isala Klinieken Team 2 | zorginstelllingen |
141 | 5 | Irma Herder | Radiotherapie Isala Klinieken Team 2 | zorginstelllingen |
141 | 6 | Daphne Grafhorst | Radiotherapie Isala Klinieken Team 2 | zorginstelllingen |
142 | 1 | Kim Compagner | Radiotherapie Isala Klinieken Team 3 | zorginstelllingen |
142 | 2 | Erwin Wiegman | Radiotherapie Isala Klinieken Team 3 | zorginstelllingen |
142 | 3 | Heleen Bennink | Radiotherapie Isala Klinieken Team 3 | zorginstelllingen |
142 | 4 | Jos Mertens | Radiotherapie Isala Klinieken Team 3 | zorginstelllingen |
142 | 5 | Helmich de Lange | Radiotherapie Isala Klinieken Team 3 | zorginstelllingen |
142 | 6 | Jan Willem Gunnink | Radiotherapie Isala Klinieken Team 3 | zorginstelllingen |
143 | 1 | Mandy Edelijn | Radiotherapie Isala Klinieken Team 4 | zorginstelllingen |
143 | 2 | Sander Vos | Radiotherapie Isala Klinieken Team 4 | zorginstelllingen |
143 | 3 | Hanneke Vos | Radiotherapie Isala Klinieken Team 4 | zorginstelllingen |
143 | 4 | Gillis de Jager | Radiotherapie Isala Klinieken Team 4 | zorginstelllingen |
143 | 5 | Eric Bruggeman | Radiotherapie Isala Klinieken Team 4 | zorginstelllingen |
143 | 6 | Jose Venema | Radiotherapie Isala Klinieken Team 4 | zorginstelllingen |
144 | 1 | Marian van Egmond | Munnikenlopers Heino | zorginstelllingen |
144 | 2 | Peter Brummelhuis | Munnikenlopers Heino | zorginstelllingen |
144 | 3 | Anita Wielink | Munnikenlopers Heino | zorginstelllingen |
144 | 4 | André Elzinga | Munnikenlopers Heino | zorginstelllingen |
144 | 5 | Gerda Hendriks | Munnikenlopers Heino | zorginstelllingen |
144 | 6 | Mariel Besten | Munnikenlopers Heino | zorginstelllingen |
145 | 1 | Rian Hofma | Munnikenlopers Heino Team 2 | zorginstelllingen |
145 | 2 | Wiea Nijhoff | Munnikenlopers Heino Team 2 | zorginstelllingen |
145 | 3 | Ina van de Klippe | Munnikenlopers Heino Team 2 | zorginstelllingen |
145 | 4 | Jaqueline Middelkamp | Munnikenlopers Heino Team 2 | zorginstelllingen |
145 | 5 | Michael Kijser | Munnikenlopers Heino Team 2 | zorginstelllingen |
145 | 6 | Marleen Zandbergen | Munnikenlopers Heino Team 2 | zorginstelllingen |
146 | 1 | marjolijn | zandlopers | zorginstelllingen |
146 | 2 | arjanne | zandlopers | zorginstelllingen |
146 | 3 | nanda | zandlopers | zorginstelllingen |
146 | 4 | margreet | zandlopers | zorginstelllingen |
146 | 5 | aleida | zandlopers | zorginstelllingen |
146 | 6 | ingeborg | zandlopers | zorginstelllingen |
147 | 1 | Ingrid Holterman | De Zonnetjes | zorginstelllingen |
147 | 2 | Antoinette Wagelaar | De Zonnetjes | zorginstelllingen |
147 | 3 | Jessica v Gelder | De Zonnetjes | zorginstelllingen |
147 | 4 | Ria Jansen | De Zonnetjes | zorginstelllingen |
147 | 5 | Corina Dekker | De Zonnetjes | zorginstelllingen |
147 | 6 | Margrit Koning | De Zonnetjes | zorginstelllingen |
148 | 1 | Monique dijkman | De Havenlopers | zorginstelllingen |
148 | 2 | Remco Riemersma | De Havenlopers | zorginstelllingen |
148 | 3 | Thysia Lips | De Havenlopers | zorginstelllingen |
148 | 4 | Toine Duijf | De Havenlopers | zorginstelllingen |
148 | 5 | Daysi v Amerongen | De Havenlopers | zorginstelllingen |
148 | 6 | Jesse | De Havenlopers | zorginstelllingen |
149 | 1 | Arne v/d Streek | RIBW GO 1 | zorginstelllingen |
149 | 2 | Metin Gunes | RIBW GO 1 | zorginstelllingen |
149 | 3 | Pieter v/d Lucht | RIBW GO 1 | zorginstelllingen |
149 | 4 | Willard Bredewold | RIBW GO 1 | zorginstelllingen |
149 | 5 | Roy van Munster | RIBW GO 1 | zorginstelllingen |
149 | 6 | Arno v Breukelen | RIBW GO 1 | zorginstelllingen |
150 | 1 | Annke ter Wijlen | RIBW GO 2 | zorginstelllingen |
150 | 2 | Paul Bink | RIBW GO 2 | zorginstelllingen |
150 | 3 | Dorien ten Brinke | RIBW GO 2 | zorginstelllingen |
150 | 4 | Siebren Groen | RIBW GO 2 | zorginstelllingen |
150 | 5 | Cornelis de Bruin | RIBW GO 2 | zorginstelllingen |
150 | 6 | Anke Witteveen | RIBW GO 2 | zorginstelllingen |
151 | 1 | |||
151 | 2 | |||
151 | 3 | |||
151 | 4 | |||
151 | 5 | |||
151 | 6 | |||
152 | 1 | Marian Stegink | Vogellanden 1 | zorginstelllingen |
152 | 2 | Ivo Lindner | Vogellanden 1 | zorginstelllingen |
152 | 3 | Corinna Behnke | Vogellanden 1 | zorginstelllingen |
152 | 4 | Saskia Valk | Vogellanden 1 | zorginstelllingen |
152 | 5 | Floor Broersen | Vogellanden 1 | zorginstelllingen |
152 | 6 | Harriët van Ettekoven | Vogellanden 1 | zorginstelllingen |
153 | 1 | Karin van de Bruinhorst | Vogellanden 2 | zorginstelllingen |
153 | 2 | Gerard Hommes | Vogellanden 2 | zorginstelllingen |
153 | 3 | Marike Haan | Vogellanden 2 | zorginstelllingen |
153 | 4 | Frank Nusman | Vogellanden 2 | zorginstelllingen |
153 | 5 | Berdien ten Napel | Vogellanden 2 | zorginstelllingen |
153 | 6 | Raisa Kerssies | Vogellanden 2 | zorginstelllingen |
154 | 1 | jeroen beckers | trias jeugdhulp team 1 | zorginstelllingen |
154 | 2 | alex bakker | trias jeugdhulp team 1 | zorginstelllingen |
154 | 3 | bregje van de lisdonk | trias jeugdhulp team 1 | zorginstelllingen |
154 | 4 | johan van aalderen | trias jeugdhulp team 1 | zorginstelllingen |
154 | 5 | tommy roosendaal | trias jeugdhulp team 1 | zorginstelllingen |
154 | 6 | eric lieben | trias jeugdhulp team 1 | zorginstelllingen |
155 | 1 | wouter van de hul | trias jeugdhulp team 2 | zorginstelllingen |
155 | 2 | ronald van de sluis | trias jeugdhulp team 2 | zorginstelllingen |
155 | 3 | Yahya ben Ali | trias jeugdhulp team 2 | zorginstelllingen |
155 | 4 | Wouter Drogt | trias jeugdhulp team 2 | zorginstelllingen |
155 | 5 | Sandra Hiemstra | trias jeugdhulp team 2 | zorginstelllingen |
155 | 6 | Nienke Pastink | trias jeugdhulp team 2 | zorginstelllingen |
156 | 1 | Marieke Plantinga | Radioterapie Isala Klinieken Team 5 | zorginstelllingen |
156 | 2 | Liselotte van Bockel | Radioterapie Isala Klinieken Team 5 | zorginstelllingen |
156 | 3 | Herman Supheert | Radioterapie Isala Klinieken Team 5 | zorginstelllingen |
156 | 4 | Marjon Lutter | Radioterapie Isala Klinieken Team 5 | zorginstelllingen |
156 | 5 | Antoinette Smid | Radioterapie Isala Klinieken Team 5 | zorginstelllingen |
156 | 6 | Robert van Galen | Radioterapie Isala Klinieken Team 5 | zorginstelllingen |
157 | 1 | Renske Konijnenbelt | Bureau Jeugdzorg Overijssel 1 | zorginstelllingen |
157 | 2 | Ivan Visser | Bureau Jeugdzorg Overijssel 1 | zorginstelllingen |
157 | 3 | Ineke kamphof | Bureau Jeugdzorg Overijssel 1 | zorginstelllingen |
157 | 4 | Alwin Heijting | Bureau Jeugdzorg Overijssel 1 | zorginstelllingen |
157 | 5 | Harry Kobes | Bureau Jeugdzorg Overijssel 1 | zorginstelllingen |
157 | 6 | Titia Wijbenga | Bureau Jeugdzorg Overijssel 1 | zorginstelllingen |
158 | 1 | Jeroen van Duijn | Bureau Jeugdzorg Overijssel 2 | zorginstelllingen |
158 | 2 | Willem van Beek | Bureau Jeugdzorg Overijssel 2 | zorginstelllingen |
158 | 3 | Magreet la Faille | Bureau Jeugdzorg Overijssel 2 | zorginstelllingen |
158 | 4 | Tine Jansen | Bureau Jeugdzorg Overijssel 2 | zorginstelllingen |
158 | 5 | Jan van den Engel | Bureau Jeugdzorg Overijssel 2 | zorginstelllingen |
158 | 6 | Marinda van den Leest | Bureau Jeugdzorg Overijssel 2 | zorginstelllingen |
159 | 1 | Lotte Pigmans | VUTalis | zorginstelllingen |
159 | 2 | Ann Schoot uiterkamp | VUTalis | zorginstelllingen |
159 | 3 | Kirsten Jansen | VUTalis | zorginstelllingen |
159 | 4 | Bas Kluitenberg | VUTalis | zorginstelllingen |
159 | 5 | Annet Hesselink | VUTalis | zorginstelllingen |
159 | 6 | Christina Draijer | VUTalis | zorginstelllingen |
160 | 1 | Linda van Tolij | Isala Therapy Runners | zorginstelllingen |
160 | 2 | Wim van de Vinne | Isala Therapy Runners | zorginstelllingen |
160 | 3 | Maureen de Vries | Isala Therapy Runners | zorginstelllingen |
160 | 4 | Ralph Haze | Isala Therapy Runners | zorginstelllingen |
160 | 5 | Suzanne van Riessen | Isala Therapy Runners | zorginstelllingen |
160 | 6 | Yvette van Roepel | Isala Therapy Runners | zorginstelllingen |
161 | 1 | Jetty Snippe | MEE lopers 1 | zorginstelllingen |
161 | 2 | Jacco Nieuwschepen | MEE lopers 1 | zorginstelllingen |
161 | 3 | Diane Visser | MEE lopers 1 | zorginstelllingen |
161 | 4 | Gabriel Fintelman | MEE lopers 1 | zorginstelllingen |
161 | 5 | Karin Hibma | MEE lopers 1 | zorginstelllingen |
161 | 6 | Jan Thijs Heldoorn | MEE lopers 1 | zorginstelllingen |
162 | 1 | Marga de Valk | MEE lopers 2 | zorginstelllingen |
162 | 2 | Ilse de Beije | MEE lopers 2 | zorginstelllingen |
162 | 3 | Maggie van de Wouwe | MEE lopers 2 | zorginstelllingen |
162 | 4 | Gerrit Holstege | MEE lopers 2 | zorginstelllingen |
162 | 5 | Marian van Heiningen | MEE lopers 2 | zorginstelllingen |
162 | 6 | Ronald Plantinga | MEE lopers 2 | zorginstelllingen |
163 | 1 | Matthieu van den Broeke | Follow the Leader | wedstrijd mannen |
163 | 2 | Shayne Rookhuyzen | Follow the Leader | wedstrijd mannen |
163 | 3 | Jelmer van Leeningen | Follow the Leader | wedstrijd mannen |
163 | 4 | Tonnie Stouten | Follow the Leader | wedstrijd mannen |
163 | 5 | Martijn Schakelaar | Follow the Leader | wedstrijd mannen |
163 | 6 | Bas Mekking | Follow the Leader | wedstrijd mannen |
164 | 1 | Thomas van Laar | Mila Juniorenteam PEC | wedstrijd mannen |
164 | 2 | Jordy Dikkers | Mila Juniorenteam PEC | wedstrijd mannen |
164 | 3 | Joël Plantinga | Mila Juniorenteam PEC | wedstrijd mannen |
164 | 4 | Jeroen van Calker | Mila Juniorenteam PEC | wedstrijd mannen |
164 | 5 | Alfred Rekers | Mila Juniorenteam PEC | wedstrijd mannen |
164 | 6 | Rubin Vos | Mila Juniorenteam PEC | wedstrijd mannen |
165 | 1 | Twan Wildeboer | PEC vanalleswat! | wedstrijd mannen |
165 | 2 | Rob ter Heerdt | PEC vanalleswat! | wedstrijd mannen |
165 | 3 | Lars van Surksum | PEC vanalleswat! | wedstrijd mannen |
165 | 4 | Roel-Jan Heeringa | PEC vanalleswat! | wedstrijd mannen |
165 | 5 | Sander Kloosterziel | PEC vanalleswat! | wedstrijd mannen |
165 | 6 | Rob Harte | PEC vanalleswat! | wedstrijd mannen |
166 | 1 | Jelmer Buit | HAC ’63 Heren 1 | wedstrijd mannen |
166 | 2 | Arjo Koekoek | HAC ’63 Heren 1 | wedstrijd mannen |
166 | 3 | Hielke Brus | HAC ’63 Heren 1 | wedstrijd mannen |
166 | 4 | Maurice Nijmeijer | HAC ’63 Heren 1 | wedstrijd mannen |
166 | 5 | Bastian Zandbergen | HAC ’63 Heren 1 | wedstrijd mannen |
166 | 6 | Alwin Hoorn | HAC ’63 Heren 1 | wedstrijd mannen |
167 | 1 | Robin Baas | HAC ’63 Heren 2 | wedstrijd mannen |
167 | 2 | Henri Rutgers | HAC ’63 Heren 2 | wedstrijd mannen |
167 | 3 | Jan Bouwknegt | HAC ’63 Heren 2 | wedstrijd mannen |
167 | 4 | Jan ten Cate | HAC ’63 Heren 2 | wedstrijd mannen |
167 | 5 | Samuel Hofman | HAC ’63 Heren 2 | wedstrijd mannen |
167 | 6 | Anne Smelt | HAC ’63 Heren 2 | wedstrijd mannen |
168 | 1 | Renate Hofstee | HAC ’63 Heren 3 | wedstrijd mannen |
168 | 2 | Ferry Ernst | HAC ’63 Heren 3 | wedstrijd mannen |
168 | 3 | Sven Lovers | HAC ’63 Heren 3 | wedstrijd mannen |
168 | 4 | Martin Kreeft | HAC ’63 Heren 3 | wedstrijd mannen |
168 | 5 | Lukas Hulzentop | HAC ’63 Heren 3 | wedstrijd mannen |
168 | 6 | Erik Bouwknegt | HAC ’63 Heren 3 | wedstrijd mannen |
169 | 1 | Mark Hakbijl | BB-Lopers Heren I | wedstrijd mannen |
169 | 2 | Falco Olivier | BB-Lopers Heren I | wedstrijd mannen |
169 | 3 | Joep Emmen | BB-Lopers Heren I | wedstrijd mannen |
169 | 4 | Arne Mulder | BB-Lopers Heren I | wedstrijd mannen |
169 | 5 | Gerben van Vilsteren | BB-Lopers Heren I | wedstrijd mannen |
169 | 6 | Erik Slomp | BB-Lopers Heren I | wedstrijd mannen |
170 | 1 | Rolf Schuring | BB-Lopers Heren II | wedstrijd mannen |
170 | 2 | Dick van Os | BB-Lopers Heren II | wedstrijd mannen |
170 | 3 | Michel Blaauwgeers | BB-Lopers Heren II | wedstrijd mannen |
170 | 4 | Rutger Jan Lusseveld | BB-Lopers Heren II | wedstrijd mannen |
170 | 5 | Sjoerd v. Westerop | BB-Lopers Heren II | wedstrijd mannen |
170 | 6 | Arno Boekema | BB-Lopers Heren II | wedstrijd mannen |
171 | 1 | Roelof Rekker | BB-Lopers Masters | wedstrijd mannen |
171 | 2 | Erik Makkinga | BB-Lopers Masters | wedstrijd mannen |
171 | 3 | Sarthak Misra | BB-Lopers Masters | wedstrijd mannen |
171 | 4 | Peter Ligthart | BB-Lopers Masters | wedstrijd mannen |
171 | 5 | Edwin Middelveld | BB-Lopers Masters | wedstrijd mannen |
171 | 6 | Borre de Gier | BB-Lopers Masters | wedstrijd mannen |
172 | 1 | Ronald Derksen | Altijd. Alles. Maximaal! | wedstrijd mannen |
172 | 2 | Ruud van der Wal | Altijd. Alles. Maximaal! | wedstrijd mannen |
172 | 3 | Roland Besselink | Altijd. Alles. Maximaal! | wedstrijd mannen |
172 | 4 | Ard Vlooswijk | Altijd. Alles. Maximaal! | wedstrijd mannen |
172 | 5 | Bas de Kluizenaar | Altijd. Alles. Maximaal! | wedstrijd mannen |
172 | 6 | Rob Detert Oude Weme | Altijd. Alles. Maximaal! | wedstrijd mannen |
173 | 1 | nog onbekende ster | Triathlon team Vivera-Triade | wedstrijd mannen |
173 | 2 | Frank Eggink | Triathlon team Vivera-Triade | wedstrijd mannen |
173 | 3 | Geert Jan Vos | Triathlon team Vivera-Triade | wedstrijd mannen |
173 | 4 | Han Peter Lucas | Triathlon team Vivera-Triade | wedstrijd mannen |
173 | 5 | Sebastiaan van den Berg | Triathlon team Vivera-Triade | wedstrijd mannen |
173 | 6 | nog onbekende ster II | Triathlon team Vivera-Triade | wedstrijd mannen |
174 | 1 | Mohammed Tabaouni | A.V. Spirit Lelystad | wedstrijd mannen |
174 | 2 | Gayri Hawery | A.V. Spirit Lelystad | wedstrijd mannen |
174 | 3 | Colin Straathof | A.V. Spirit Lelystad | wedstrijd mannen |
174 | 4 | Henk Wolf | A.V. Spirit Lelystad | wedstrijd mannen |
174 | 5 | André Gerth | A.V. Spirit Lelystad | wedstrijd mannen |
174 | 6 | Jilles Warmer | A.V. Spirit Lelystad | wedstrijd mannen |
175 | 1 | Jasper Smits | De bazen | wedstrijd mannen |
175 | 2 | Arnout Salome | De bazen | wedstrijd mannen |
175 | 3 | Willem de Ruijter | De bazen | wedstrijd mannen |
175 | 4 | Stefan Leeflang | De bazen | wedstrijd mannen |
175 | 5 | Rik Goethals | De bazen | wedstrijd mannen |
175 | 6 | Camiel Kruiswijk | De bazen | wedstrijd mannen |
176 | 1 | Jan Beldman | Loopgroep AG ’85 Bos Bedden I | wedstrijd mannen |
176 | 2 | Ronnie Krul | Loopgroep AG ’85 Bos Bedden I | wedstrijd mannen |
176 | 3 | Maurice Veijer | Loopgroep AG ’85 Bos Bedden I | wedstrijd mannen |
176 | 4 | Harold Kruidhof | Loopgroep AG ’85 Bos Bedden I | wedstrijd mannen |
176 | 5 | Klaas Compagner | Loopgroep AG ’85 Bos Bedden I | wedstrijd mannen |
176 | 6 | Albert Mussche | Loopgroep AG ’85 Bos Bedden I | wedstrijd mannen |
177 | 1 | Peter Prins | Pallas Green Team II | wedstrijd mannen |
177 | 2 | Kennard Hofland | Pallas Green Team II | wedstrijd mannen |
177 | 3 | Martijn Menken | Pallas Green Team II | wedstrijd mannen |
177 | 4 | Leo Nauta | Pallas Green Team II | wedstrijd mannen |
177 | 5 | Bram-Sieben Rosema | Pallas Green Team II | wedstrijd mannen |
177 | 6 | Anko de Vries | Pallas Green Team II | wedstrijd mannen |
178 | 1 | Ashley v/d Leemkolk | Veluwse Vlammetjes | wedstrijd vrouwen |
178 | 2 | Kim Roelofs | Veluwse Vlammetjes | wedstrijd vrouwen |
178 | 3 | Annelies Wester | Veluwse Vlammetjes | wedstrijd vrouwen |
178 | 4 | Marianne v/d Veen | Veluwse Vlammetjes | wedstrijd vrouwen |
178 | 5 | Esmay Vos | Veluwse Vlammetjes | wedstrijd vrouwen |
178 | 6 | Marike Robbers | Veluwse Vlammetjes | wedstrijd vrouwen |
179 | 1 | Anniek Kloosterziel | PEC First Ladies | wedstrijd vrouwen |
179 | 2 | Maartje v. Reedt Dortland | PEC First Ladies | wedstrijd vrouwen |
179 | 3 | Jessica Geltink | PEC First Ladies | wedstrijd vrouwen |
179 | 4 | Hermie Drenth | PEC First Ladies | wedstrijd vrouwen |
179 | 5 | Cora Kloosterziel | PEC First Ladies | wedstrijd vrouwen |
179 | 6 | Suzanne Broxterman | PEC First Ladies | wedstrijd vrouwen |
180 | 1 | Ingrid Kollen | HAC ’63 Dames 1 | wedstrijd vrouwen |
180 | 2 | Hermien Koerts | HAC ’63 Dames 1 | wedstrijd vrouwen |
180 | 3 | Iris Velting | HAC ’63 Dames 1 | wedstrijd vrouwen |
180 | 4 | Cathy van Es | HAC ’63 Dames 1 | wedstrijd vrouwen |
180 | 5 | Eline Zomer | HAC ’63 Dames 1 | wedstrijd vrouwen |
180 | 6 | Puck de Gier | HAC ’63 Dames 1 | wedstrijd vrouwen |
181 | 1 | Sharon Ernst | HAC ’63 Dames 2 | wedstrijd vrouwen |
181 | 2 | Marian Booijink | HAC ’63 Dames 2 | wedstrijd vrouwen |
181 | 3 | Brenda Zomer | HAC ’63 Dames 2 | wedstrijd vrouwen |
181 | 4 | Alida Jansma | HAC ’63 Dames 2 | wedstrijd vrouwen |
181 | 5 | Femmieke Lovers | HAC ’63 Dames 2 | wedstrijd vrouwen |
181 | 6 | Judith Baas | HAC ’63 Dames 2 | wedstrijd vrouwen |
182 | 1 | Myrna Vonkerman | BB-Lopers Dames | wedstrijd vrouwen |
182 | 2 | Tess Boekema | BB-Lopers Dames | wedstrijd vrouwen |
182 | 3 | Rietje Klappe | BB-Lopers Dames | wedstrijd vrouwen |
182 | 4 | Lieve Tollet | BB-Lopers Dames | wedstrijd vrouwen |
182 | 5 | Saskia Berris | BB-Lopers Dames | wedstrijd vrouwen |
182 | 6 | Karina Willems | BB-Lopers Dames | wedstrijd vrouwen |
183 | 1 | Joke Waanders | Altijd Alles Maximaal, de vrouwen! | wedstrijd vrouwen |
183 | 2 | Dianne Boevenbrink | Altijd Alles Maximaal, de vrouwen! | wedstrijd vrouwen |
183 | 3 | Monique Luttikholt | Altijd Alles Maximaal, de vrouwen! | wedstrijd vrouwen |
183 | 4 | Irene Kok | Altijd Alles Maximaal, de vrouwen! | wedstrijd vrouwen |
183 | 5 | Mascha van Werven | Altijd Alles Maximaal, de vrouwen! | wedstrijd vrouwen |
183 | 6 | Ans Dijkstra | Altijd Alles Maximaal, de vrouwen! | wedstrijd vrouwen |
184 | 1 | Chantal van Moorselaar | BAV / Pijnenburg | wedstrijd vrouwen |
184 | 2 | Bernadette Vink | BAV / Pijnenburg | wedstrijd vrouwen |
184 | 3 | Jolanda Schenk | BAV / Pijnenburg | wedstrijd vrouwen |
184 | 4 | Marina Bos | BAV / Pijnenburg | wedstrijd vrouwen |
184 | 5 | Marloes Faddegon | BAV / Pijnenburg | wedstrijd vrouwen |
184 | 6 | Lieke van de Pol | BAV / Pijnenburg | wedstrijd vrouwen |
185 | 1 | Nienke Brouwer | Pallas Green Team I | wedstrijd vrouwen |
185 | 2 | Daniëlle Haenen | Pallas Green Team I | wedstrijd vrouwen |
185 | 3 | Moniek Verbeek | Pallas Green Team I | wedstrijd vrouwen |
185 | 4 | Marloes van Loon | Pallas Green Team I | wedstrijd vrouwen |
185 | 5 | Vera van der Velpen | Pallas Green Team I | wedstrijd vrouwen |
185 | 6 | Marjolein Bonthuis | Pallas Green Team I | wedstrijd vrouwen |
186 | 1 | Leen Jager | Diepenbuurt | stratenteam |
186 | 2 | Leonard Pijnenburg | Diepenbuurt | stratenteam |
186 | 3 | Hans Bijzet | Diepenbuurt | stratenteam |
186 | 4 | Remco Poppen | Diepenbuurt | stratenteam |
186 | 5 | Monique Schreuder | Diepenbuurt | stratenteam |
186 | 6 | Ton Jager | Diepenbuurt | stratenteam |
187 | 1 | Marije Ellenbroek | ben-thuis-lopers | stratenteam |
187 | 2 | Marijne Bos-Selles | ben-thuis-lopers | stratenteam |
187 | 3 | Charissa Verhoef-Olthof | ben-thuis-lopers | stratenteam |
187 | 4 | Bas Reuvekamp | ben-thuis-lopers | stratenteam |
187 | 5 | Diederik Verhoef | ben-thuis-lopers | stratenteam |
187 | 6 | Sylvia van Polen-Port | ben-thuis-lopers | stratenteam |
188 | 1 | tijmen evers | Meanderhof | stratenteam |
188 | 2 | jan willem davidse | Meanderhof | stratenteam |
188 | 3 | paul verheijdt | Meanderhof | stratenteam |
188 | 4 | arjen verheij | Meanderhof | stratenteam |
188 | 5 | rutger eckhart | Meanderhof | stratenteam |
188 | 6 | haije radersma | Meanderhof | stratenteam |
189 | 1 | |||
189 | 2 | |||
189 | 3 | |||
189 | 4 | |||
189 | 5 | |||
189 | 6 | |||
190 | 1 | Rutger Naber | Team Tiendschuurstraat | stratenteam |
190 | 2 | Eric Veltkamp | Team Tiendschuurstraat | stratenteam |
190 | 3 | John Kroes | Team Tiendschuurstraat | stratenteam |
190 | 4 | Sander Overduin | Team Tiendschuurstraat | stratenteam |
190 | 5 | Freda Gaasbeek | Team Tiendschuurstraat | stratenteam |
190 | 6 | Jan Hornstra | Team Tiendschuurstraat | stratenteam |
191 | 1 | Eddy Heuten | Peermos | stratenteam |
191 | 2 | Claartje Boote | Peermos | stratenteam |
191 | 3 | Erna Beerda | Peermos | stratenteam |
191 | 4 | Bert de Lange | Peermos | stratenteam |
191 | 5 | Geert Broeren | Peermos | stratenteam |
191 | 6 | Sasja Geels | Peermos | stratenteam |
192 | 1 | Niels Aarts | Recreanten United | studententeam_mannen |
192 | 2 | Robert Koolen | Recreanten United | studententeam_mannen |
192 | 3 | Joas van Wingerden | Recreanten United | studententeam_mannen |
192 | 4 | Koen Smit | Recreanten United | studententeam_mannen |
192 | 5 | Guido van Iperen | Recreanten United | studententeam_mannen |
192 | 6 | Jelger Dijkstra | Recreanten United | studententeam_mannen |
193 | 1 | Mark Jochem | Ekidenhazen | studententeam_mannen |
193 | 2 | Kamiel Jacobs | Ekidenhazen | studententeam_mannen |
193 | 3 | Jochem Buil | Ekidenhazen | studententeam_mannen |
193 | 4 | Maico Suijkerbuijk | Ekidenhazen | studententeam_mannen |
193 | 5 | Luuk Wijering | Ekidenhazen | studententeam_mannen |
193 | 6 | Bram Koppenaal | Ekidenhazen | studententeam_mannen |
194 | 1 | Laurens van Kouwenhove | Vitalis mannen team 1 | studententeam_mannen |
194 | 2 | Edwin Slijkhuis | Vitalis mannen team 1 | studententeam_mannen |
194 | 3 | Kees Jan van der Wal | Vitalis mannen team 1 | studententeam_mannen |
194 | 4 | Freek Lier | Vitalis mannen team 1 | studententeam_mannen |
194 | 5 | Frank Buigel | Vitalis mannen team 1 | studententeam_mannen |
194 | 6 | Menno Munster | Vitalis mannen team 1 | studententeam_mannen |
195 | 1 | Frank de Wit | Vitalis mannen team 2 | studententeam_mannen |
195 | 2 | Martijn Nijenhuis | Vitalis mannen team 2 | studententeam_mannen |
195 | 3 | Sander Spook | Vitalis mannen team 2 | studententeam_mannen |
195 | 4 | Jarno Dekker | Vitalis mannen team 2 | studententeam_mannen |
195 | 5 | Fynn van Buuren | Vitalis mannen team 2 | studententeam_mannen |
195 | 6 | Piet Pascha | Vitalis mannen team 2 | studententeam_mannen |
196 | 1 | Tim Stoffelsma | G.S.T.V. Tritanium | studententeam_mannen |
196 | 2 | Kenton Cocker | G.S.T.V. Tritanium | studententeam_mannen |
196 | 3 | Karst Venema | G.S.T.V. Tritanium | studententeam_mannen |
196 | 4 | Frank Aanstoot | G.S.T.V. Tritanium | studententeam_mannen |
196 | 5 | Bart Smink | G.S.T.V. Tritanium | studententeam_mannen |
196 | 6 | Frank Janssen | G.S.T.V. Tritanium | studententeam_mannen |
197 | 1 | Antoine van Hirtum | UT/Saxion Team | studententeam_mannen |
197 | 2 | Anton van der Stoep | UT/Saxion Team | studententeam_mannen |
197 | 3 | Arjan Weijenborg | UT/Saxion Team | studententeam_mannen |
197 | 4 | Geert Tuinstra | UT/Saxion Team | studententeam_mannen |
197 | 5 | Ronald Kuin | UT/Saxion Team | studententeam_mannen |
197 | 6 | Branco van Minnen | UT/Saxion Team | studententeam_mannen |
198 | 1 | Thea Hamburg | Vitalis vrouwen team 2 | studententeam_vrouwen |
198 | 2 | Marit Tenkink | Vitalis vrouwen team 2 | studententeam_vrouwen |
198 | 3 | Yvon Mulderij | Vitalis vrouwen team 2 | studententeam_vrouwen |
198 | 4 | Eline Ruiter | Vitalis vrouwen team 2 | studententeam_vrouwen |
198 | 5 | Rianna Lugtenborg | Vitalis vrouwen team 2 | studententeam_vrouwen |
198 | 6 | Saskia Mulder | Vitalis vrouwen team 2 | studententeam_vrouwen |
199 | 1 | Larissa Mars | Vitalis vrouwen team 1 | studententeam_vrouwen |
199 | 2 | An Bennema | Vitalis vrouwen team 1 | studententeam_vrouwen |
199 | 3 | Emma Iedema | Vitalis vrouwen team 1 | studententeam_vrouwen |
199 | 4 | Annel Lameijer | Vitalis vrouwen team 1 | studententeam_vrouwen |
199 | 5 | Renske Bos | Vitalis vrouwen team 1 | studententeam_vrouwen |
199 | 6 | Lysanne Aarden | Vitalis vrouwen team 1 | studententeam_vrouwen |
200 | 1 | U | Phoenix | studententeam_mixed |
200 | 2 | T | Phoenix | studententeam_mixed |
200 | 3 | R | Phoenix | studententeam_mixed |
200 | 4 | E | Phoenix | studententeam_mixed |
200 | 5 | CH | Phoenix | studententeam_mixed |
200 | 6 | T | Phoenix | studententeam_mixed |
201 | 1 | Geke Kloosterziel | Haasjes gemixt | studententeam_mixed |
201 | 2 | Eltjo Bazen | Haasjes gemixt | studententeam_mixed |
201 | 3 | Frederieke van Oorschot | Haasjes gemixt | studententeam_mixed |
201 | 4 | Thijs Pasmans | Haasjes gemixt | studententeam_mixed |
201 | 5 | Milou Schuurbiers | Haasjes gemixt | studententeam_mixed |
201 | 6 | Vivien Bouma | Haasjes gemixt | studententeam_mixed |
202 | 1 | Elizabeth Hoogland | De Golfbreker | studententeam_mixed |
202 | 2 | Richard Jonkers | De Golfbreker | studententeam_mixed |
202 | 3 | Annika van Dijk | De Golfbreker | studententeam_mixed |
202 | 4 | Richard Oosterbroek | De Golfbreker | studententeam_mixed |
202 | 5 | Carmen Jorritsma | De Golfbreker | studententeam_mixed |
202 | 6 | Roeland Broekema | De Golfbreker | studententeam_mixed |
203 | 1 | Joanne Siccama | Tartlétos | studententeam_mixed |
203 | 2 | Lianne Bouwman | Tartlétos | studententeam_mixed |
203 | 3 | Remi van Balen | Tartlétos | studententeam_mixed |
203 | 4 | Lotta van Leeuwen | Tartlétos | studententeam_mixed |
203 | 5 | nn | Tartlétos | studententeam_mixed |
203 | 6 | Danielle Koopman | Tartlétos | studententeam_mixed |