Uitslagen 2003

Voorlopige uitslagen van de NK Ekiden 2003 en 10e editie van de Ekiden te Zwolle, 6 april 2003.

Mannen tijd 1 tijd 2 tijd 3 tijd 4 tijd 5 eindtijd
1 52 Prins Hendrik 0:15:21 0:47:43 1:03:24 1:35:12 1:50:14 2:13:04
2 72 av Phanos I 0:15:45 0:47:58 1:03:04 1:35:21 1:51:11 2:14:11
3 57 Leiden Atletiek I 0:15:34 0:47:57 1:04:12 1:37:09 1:53:10 2:15:52
4 54 AV ’34 0:15:59 0:49:18 1:05:56 1:38:02 1:54:20 2:19:24
5 55 av Cialfo 0:17:20 0:51:44 1:08:20 1:41:17 1:57:28 2:21:37
6 73 av Phanos II 0:16:01 0:51:11 1:07:40 1:42:20 1:58:41 2:23:32
7 58 Leiden Atletiek II 0:16:51 0:52:17 1:09:17 1:42:25 1:59:30 2:24:29
8 70 Cifla 0:16:43 0:50:47 1:08:15 1:42:30 1:59:26 2:24:44
9 68 av PEC 1910 I 0:15:51 0:52:04 1:08:58 1:42:46 2:00:06 2:25:50
10 69 Athlon 0:17:03 0:50:26 1:07:47 1:43:08 2:00:06 2:26:08
11 53 av Attila 0:17:05 0:52:24 1:10:23 1:46:08 2:03:47 2:29:40
12 71 SAV 0:17:01 0:52:41 1:10:10 1:46:16 2:05:09 2:33:08
13 59 Leiden Atletiek III 0:19:07 0:56:43 1:16:30 1:54:31 2:11:40 2:38:18
14 74 av Lionitas 0:19:34 0:59:32 1:19:56 1:57:50 2:17:19 2:41:48
15 56 arsv Papendrecht 0:19:02 0:57:57 1:19:38 1:55:56 2:15:28 2:42:47
16 78 av PEC 1910 II 0:19:13 0:58:57 1:19:22 1:57:11 2:17:25 2:44:04
Vrouwen tijd 1 tijd 2 tijd 3 tijd 4 tijd 5 eindtijd
1 48 Haag Atletiek 0:17:48 0:56:15 1:17:10 1:54:54 2:15:25 2:44:49
2 91 Leiden Atletiek I 0:21:10 0:58:36 1:19:02 1:54:49 2:14:57 2:46:30
3 45 av Attila 0:21:45 1:00:23 1:22:11 2:04:19 2:25:22 2:55:22
4 44 av PEC 1910 0:27:47 1:17:17 1:45:18 2:37:51 3:03:05 3:38:35
5 92 Leiden Atletiek II 0:27:28 1:26:38 1:54:35 2:41:01 3:04:45 3:41:25
Mannen Veteranen tijd 1 tijd 2 tijd 3 tijd 4 tijd 5 eindtijd
1 95 AAC ’61 0:16:34 0:50:21 1:08:46 1:43:11 2:00:04 2:23:58
2 93 Veteranen Nederland 0:18:17 0:52:32 1:11:03 1:44:39 2:02:37 2:28:29
3 89 av Sliedrecht 0:21:02 0:57:55 1:14:40 1:48:23 2:06:55 2:34:10
4 47 Leiden Atletiek  mannen 50+ 0:19:09 0:59:11 1:20:21 1:54:35 2:14:39 2:44:00
5 87 av Sprint 0:20:21 0:59:02 1:18:27 1:57:21 2:16:57 2:45:12
6 46 Leiden Atletiek  Mannen 40+ 0:20:43 0:57:42 1:16:33 1:55:05 2:15:39 2:45:17
7 94 Cifla 0:22:05 1:04:41 1:26:43 2:09:59 2:29:32 2:56:16
8 90 Athlon  ??? 0:22:20 1:04:50 1:25:54 2:05:25 2:27:39 2:58:36
Vrouwen Veteranen tijd 1 tijd 2 tijd 3 tijd 4 tijd 5 eindtijd
1 27 av PEC 1910 0:22:49 1:09:29 1:32:08 2:14:51 2:37:52 3:13:09
2 28 Cifla 0:27:33 1:10:55 1:34:41 2:20:52 2:42:05 3:16:34
Bedrijven tijd 1 tijd 2 tijd 3 tijd 4 tijd 5 eindtijd
1 304 Militaire Vijfkamp 0:18:01 0:53:22 1:10:31 1:46:00 2:04:09 2:29:55
2 309 Essent 3 0:18:58 0:57:07 1:17:35 1:55:11 2:14:37 2:43:58
3 302 TPG Post 0:21:25 1:03:02 1:24:53 2:02:31 2:25:20 2:55:06
4 303 Kors Hoogwerk systemen 0:23:06 1:04:28 1:27:49 2:08:57 2:32:49 3:04:46
5 320 Rabobank Zwolle I 0:20:39 1:04:21 1:25:29 2:06:32 2:31:30 3:06:08
6 346 Essent  Netwerk Noord I 0:22:36 1:03:43 1:28:08 2:10:48 2:35:44 3:09:07
7 315 Abbott Labaratories I 0:25:55 1:09:35 1:31:11 2:16:36 2:37:04 3:11:35
8 318 Scania Champions 0:24:35 1:06:14 1:29:49 2:14:56 2:36:00 3:11:41
9 311 Hogeschool Windesheim 0:27:15 1:06:50 1:33:10 2:14:11 2:39:34 3:13:19
10 308 De Ambelt Oosterenk 0:24:06 1:12:22 1:35:51 2:17:58 2:41:37 3:20:04
11 323 ROC Landstede “sport& bewegen “ 0:29:19 1:16:35 1:14:57 2:27:09 2:49:08 3:21:51
12 324 van der Klogt Bouwbesdrijf bv 0:24:46 1:08:12 1:36:10 2:22:00 2:51:35 3:25:17
13 317 Abbott Labaratories III 0:25:53 1:13:05 1:34:44 2:24:09 2:50:02 3:25:33
14 321 Rabobank Zwolle II 0:25:51 1:13:22 1:35:58 2:26:14 2:51:20 3:26:46
15 385 PinkRoccade 0:22:42 1:05:36 1:31:41 2:23:22 2:51:42 3:28:17
16 384 ATC Deltion College 0:23:58 1:12:19 1:40:39 2:26:16 2:51:43 3:28:58
17 344 Taxon 0:26:25 1:14:21 1:34:46 2:26:02 2:57:03 3:32:45
18 338 Raad vd Kinderbescherming Zwolle 0:26:29 1:10:51 1:43:19 2:34:30 3:02:04 3:36:42
19 307 Kokon 0:27:54 1:21:37 1:49:34 2:40:12 3:08:10 3:38:18
20 363 Essent Netwerk Noord II 0:25:50 1:20:15 1:46:19 2:37:10 3:01:53 3:42:29
21 314 Overijsselse Bibliotheek Dienst II 0:24:34 1:26:40 1:54:50 2:44:15 3:06:46 3:48:10
22 310 Gibo Groep Accountants Adv. 0:27:59 1:26:04 1:51:05 2:42:58 3:13:31 3:51:07
23 313 Overijsselse Bibliotheek Dienst I 0:32:55 1:21:53 1:53:04 2:59:33 3:30:42 4:02:28
24 335 Raad vd Kinderbescherming Zwolle 0:29:31 1:24:04 2:02:18 2:57:04 3:20:14 4:03:19
Ziekenhuizen tijd 1 tijd 2 tijd 3 tijd 4 tijd 5 eindtijd
1 184 Mediant GGZ 0:18:08 0:52:11 1:15:00 1:51:11 2:11:20 2:38:47
2 177 Martini Z’huis Oxygeen I 0:22:03 1:01:46 1:22:59 2:06:50 2:28:49 3:05:33
3 191 Scheper Ziekenhuis II 0:23:45 1:05:31 1:30:15 2:13:58 2:37:50 3:11:18
4 179 Scheper Ziekenhuis  I 0:26:33 1:09:40 1:32:32 2:18:55 2:39:15 3:11:43
5 187 Zwolse Poort I 0:25:32 1:15:01 1:39:28 2:19:01 2:46:05 3:19:20
6 185 Energetic  Beams Isala Klinieken 0:28:36 1:14:59 1:44:27 2:25:01 2:51:37 3:27:20
7 174 Z’huis Betheda SEH afdeling 0:26:16 1:14:35 1:45:44 2:30:58 2:54:55 3:32:16
8 176 “de Vogellanden” II   0:23:25 1:16:12 1:41:53 2:30:02 2:53:18 3:34:06
9 189 Zorgcombinatie Zwolle  e.o I 0:22:41 1:09:27 1:35:28 2:33:26 3:02:23 3:36:45
10 181 BJzO Team Zwolle II 0:24:00 1:07:45 1:37:04 2:30:29 2:56:29 3:36:51
11 175 “de Vogellanden” I 0:23:07 1:20:23 1:39:03 2:36:54 3:00:59 3:40:52
12 178 Martini Z’huis Oxygeen A 0:26:38 1:18:43 1:47:32 2:29:28 2:58:23 3:41:48
13 183 BJzO Team Twente I 0:21:54 1:16:10 1:51:10 2:42:21 3:10:56 3:46:32
14 182 BJzO Team Twente  II 0:32:04 1:22:56 1:44:37 2:42:37 3:09:19 3:54:17
15 180 BJzO  Team Zwolle I 0:26:00 1:24:29 1:50:19 2:45:21 3:13:51 3:57:01
16 186 Isala klinieken Scopie 0:31:31 1:20:21 1:49:58 2:46:22 3:21:29 3:58:32
17 190 Zorgcombinatie Zwolle  e.o II 0:27:04 1:30:08 1:58:00 2:49:55 3:19:43 4:00:40
Recreanten tijd 1 tijd 2 tijd 3 tijd 4 tijd 5 eindtijd
1 282 av Athlos 0:17:52 0:53:37 1:10:40 1:44:46 2:01:17 2:26:18
2 255 Dino Loopgroep 0:19:56 0:56:18 1:15:57 1:52:08 2:11:13 2:37:34
3 278 av De Sprinter 0:20:04 1:00:03 1:19:26 1:57:22 2:16:08 2:44:52
4 259 Sportstudio Kontrast 0:21:42 1:01:01 1:20:22 2:02:18 2:21:20 2:47:26
5 260 Loopgroep AG ’85 Bos Bedden 0:18:34 0:58:11 1:20:31 2:00:01 2:20:07 2:48:38
6 228 Thorbecke S.G. heren 0:22:26 0:59:20 1:20:47 2:02:11 2:23:00 2:51:55
7 273 Loopgroep Berkum I 0:23:15 1:00:37 1:20:22 2:03:12 2:25:14 2:55:52
8 227 sPECials 0:20:10 1:02:13 1:27:31 2:09:52 2:29:57 2:58:25
9 211 av Salland 0:25:28 1:04:49 1:26:29 2:06:54 2:27:49 2:58:28
10 279 Visé Vlaaien 0:21:09 1:06:17 1:29:03 2:11:04 2:32:28 3:04:21
11 281 Volg de Voorloper 0:22:14 1:06:43 1:28:39 2:10:49 2:33:14 3:07:04
12 213 Fc. Onbekend 0:24:04 1:09:22 1:30:52 2:18:19 2:38:40 3:08:59
13 225 Hekon 0:22:46 1:06:20 1:28:35 2:12:25 2:34:14 3:09:16
14 276 De Luppers 0:21:58 1:05:11 1:26:48 2:11:56 2:35:36 3:09:29
15 217 3.06+4 0:23:41 1:13:25 1:36:03 2:17:17 2:39:46 3:11:36
16 224 “de Wipstrikkers” 0:21:56 1:06:02 1:30:18 2:13:06 2:37:18 3:13:07
17 221 L.G. Fit Care Center 0:18:15 1:06:47 1:30:29 2:18:13 2:40:39 3:16:47
18 299 Codac 0:21:49 1:07:07 1:31:16 2:17:53 2:43:16 3:18:38
19 274 Loopgroep Berkum II 0:25:55 1:09:49 1:32:46 2:16:43 2:39:09 3:19:01
20 220 av Daventria Dames 0:23:45 1:12:07 1:34:10 2:18:09 2:43:34 3:19:46
21 218 South Parc Joggers 0:22:56 1:10:18 1:35:48 2:25:51 2:49:16 3:23:01
22 254 De MESpunten 0:24:07 1:16:53 1:14:02 2:30:11 2:52:31 3:24:10
23 264 De 6 van Plezier 0:22:10 1:12:50 1:34:52 2:23:06 2:47:39 3:26:27
24 263 Corpus Feminum 0:21:43 1:06:56 1:33:13 2:24:51 2:51:36 3:28:23
25 252 De Veluwe Lopers 0:30:19 1:18:05 1:45:14 2:31:50 2:55:34 3:28:34
26 261 Groningen Atletiek Team I 0:28:20 1:17:58 1:42:49 2:32:20 2:56:53 3:29:47
27 275 Loopgroep Berkum III 0:24:49 1:15:11 1:39:06 2:29:42 2:55:51 3:30:08
28 219 Dalfsuh 0:23:16 1:12:05 1:37:07 2:31:12 2:54:42 3:32:02
29 251 Gymnasium Celeanum 0:28:05 1:18:16 1:41:33 2:24:01 2:56:46 3:32:48
30 229 Thorbecke S.G. dames 0:24:21 1:14:37 1:41:45 2:26:23 2:53:45 3:34:50
31 214 Nova 0:25:33 1:10:21 1:35:01 2:30:37 2:59:57 3:34:58
32 222 Recra Runners I 0:29:16 1:17:10 1:41:51 2:34:22 2:59:36 3:35:13
33 212 av PEC Deltion Zwolle Zuid 0:24:55 1:17:45 1:43:19 2:37:31 3:03:15 3:35:55
34 262 Groningen Atletiek Team II 0:18:35 1:15:38 1:43:24 2:33:38 2:56:39 3:36:02
35 215 Trim Westenholte 0:25:37 1:17:01 1:43:24 2:33:35 2:58:27 3:37:16
36 216 “Regio “Toppers 0:24:54 1:16:30 1:43:19 2:32:40 3:01:54 3:39:58
37 223 Recra Runners II 0:31:32 1:26:15 1:52:04 2:44:49 3:09:10 3:40:53
38 257 Lopomotief  I 0:27:26 1:17:25 1:44:46 2:39:16 3:06:14 3:42:02
39 253 av PEC ’10 Zwolle Zuid Recr. 0:30:43 1:18:31 1:53:07 2:38:42 3:08:27 3:43:20
40 277 Hutsekluts 0:24:47 1:21:02 1:45:01 2:36:51 3:03:51 3:43:48
41 256 Lopomotief A 0:24:02 1:20:19 1:48:45 2:41:06 3:07:46 3:45:16
42 226 Snowfun Wintersport vereniging 0:29:04 1:21:02 1:53:48 2:40:34 3:09:57 3:52:39
43 280 Firhill-Runners 0:31:11 1:26:12 1:56:58 2:47:11 3:12:28 3:53:19