Uitslagen 2004

Definitieve uitslagen van de 11e editie van de Ekiden te Zwolle, 18 april 2004.

KNAU Mannen senioren Loper 1: 5km Loper 2: 10km Loper 3: 5km Loper 4: 10km Loper 5: 5km Loper 6: 7,195km Eindtijd
1 1 AV PEC 1 Jan Broekroelofs Wilco Steenwijk Bas Ophoff Alfred Rekers Ernst Hulsman Sjoerd van der Beek
      0:20:36 0:58:47 1:19:51 1:55:35 2:13:07 2:40:06 2:40:06
0:20:36 0:38:11 0:21:04 0:35:44 0:17:32 0:26:59
2 3 A.v. Daventria 1906 J. Pelgrom J. van den Broek Hans Spieker H. Bosman G.Gerritsen P. Valk
      0:20:17 0:58:37 1:19:13 1:56:24 2:15:52 2:42:05 2:42:05
0:20:17 0:38:20 0:20:36 0:37:11 0:19:28 0:26:13
3 2 AV PEC 2 Eric Kloosterziel Hans Wieltink Wim Scheve Eric Heitbrink Eric Jansen Erwin Scheve
      0:19:03 1:01:39 1:25:42 2:07:08 2:29:19 2:59:41 2:59:41
0:19:03 0:42:36 0:24:03 0:41:26 0:22:11 0:30:22
                   
Bedrijven Loper 1: 5km Loper 2: 10km Loper 3: 5km Loper 4: 10km Loper 5: 5km Loper 6: 7,195km Eindtijd
1 101 Militaire 5 kamp ploeg Melvin Laport Marino Verhaar Rogier de Bijl Harold Visser Rob Jansen Alex Berding
0:17:48 0:54:33 1:12:32 1:47:47 2:10:16 2:36:02 2:36:02
0:17:48 0:36:45 0:17:59 0:35:15 0:22:29 0:25:46
2 105 Lyfestyle 2000 Velp Harry de Bruyn Robert Tibben Cuno Walters Arno Deegens Jos Smit Wijtse Doevendans
0:18:58 0:58:27 1:18:46 1:58:26 2:19:02 2:48:27 2:48:27
0:18:58 0:39:29 0:20:19 0:39:40 0:20:36 0:29:25
3 104 Overmars Installatietechn./ Jos Kinds Jos Kinds Willy Mars Henk Overmars Gerard lugtenberg Ap Brands Wim Dekker
0:20:03 0:59:28 1:21:18 2:00:07 2:20:28 2:48:41 2:48:41
0:20:03 0:39:25 0:21:50 0:38:49 0:20:21 0:28:13
4 84 Essent team 3 Aad de Roos Harold van Riessen Fred van Dam Sylvester Holtmaat Jan Plat Jan van Riesen
0:24:11 1:06:28 1:27:00 2:05:06 2:25:00 2:55:06 2:55:06
0:24:11 0:42:17 0:20:32 0:38:06 0:19:54 0:30:06
5 95 Rabobank Zwolle 1 André de Lange Bert de Lange Edwin Wijermars Remco Grieven Jeroen vd Horst Mark Goed
      0:27:25 1:08:44 1:31:42 2:11:17 2:36:18 3:05:29 3:05:29
0:27:25 0:41:19 0:22:58 0:39:35 0:25:01 0:29:11
6 82 Hekon Jeanet Stienstra Hans Bloks Rob Olthof Henk Norder Pieter Galema Pieter Galema
      0:24:23 1:09:29 1:31:01 2:13:21 2:35:38 3:07:11 3:07:11
0:24:23 0:45:06 0:21:32 0:42:20 0:22:17 0:31:33
7 78 Kors Hoogwerksystemen Alex Klein Henk Koopman Herman van Milgen Cor van der Molen Maas van der Molen Ronald Mulder
      0:20:38 1:03:50 1:26:07 2:10:23 2:34:56 3:07:32 3:07:32
0:20:38 0:43:12 0:22:17 0:44:16 0:24:33 0:32:36
8 75 TPG Post Zwolle Gertie Diender André van Zon Jurrie Hersevoort Sanne Woertink Dirk Molenhuis Marinus Woertink
      0:21:45 1:06:05 1:29:11 2:15:44 2:37:20 3:10:29 3:10:29
0:21:45 0:44:20 0:23:06 0:46:33 0:21:36 0:33:09
9 100 Pink Roccade Harco den Bremer Mark van Dam Peter Kraan DJ van der Vaart Jan-Roel Brands Bram van de Boogaard
      0:22:29 1:03:29 1:29:47 2:14:54 2:39:27 3:12:51 3:12:51
0:22:29 0:41:00 0:26:18 0:45:07 0:24:33 0:33:24
10 81 Essent Roadrunners ENN Zwolle Team 1 Rudie Horst Wichert Bonthuis Jasper Horst Timo Veen Ypke de Jong Han Stegeman
      0:20:05 1:04:34 1:24:31 2:07:19 2:34:50 3:17:10 3:17:10
0:20:05 0:44:29 0:19:57 0:42:48 0:27:31 0:42:20
11 97 Wehkamp 1 Piet Schouten Rik Tangerman Jan Boshoeve Freek Goeree Sander Hautvast Jaap de Kleine
0:22:34 1:12:41 1:35:30 2:19:23 2:44:08 3:18:41 3:18:41
0:22:34 0:50:07 0:22:49 0:43:53 0:24:45 0:34:33
13 92 Scania Champions Henk Kluiver Roelof Sondaar Bas van Sloten Evert Heinhuis René Donker Henk Mulder
0:24:24 1:08:08 1:34:37 2:17:52 2:41:16 3:19:23 3:19:23
0:24:24 0:43:44 0:26:29 0:43:15 0:23:24 0:38:07
14 88 Abbott Laboratories 1 Theo Agricola Robert Levering Ilja Docter Freddy Verweij Bert Sieders René Jongbloed
0:25:57 1:10:17 1:29:46 2:18:06 2:42:04 3:20:58 3:20:58
0:25:57 0:44:20 0:19:29 0:48:20 0:23:58 0:38:54
15 106 Ergonomisch Adviesbureau Zwolle Mark Boiten Kees Muijlwijk Trix Dellemijn Johan Jonker Anja van der Sluis Yvonne Muijlwijk
0:19:20 0:59:56 1:31:28 2:20:00 2:47:45 3:22:12 3:22:12
0:19:20 0:40:36 0:31:32 0:48:32 0:27:45 0:34:27
16 77 Groene Land Achmea A. Shirmohammadi Jan de Ruuy Ewoud van der Bom Pedro Montoya Jesse Koops Nico Veenstra
0:22:45 1:11:00 1:36:08 2:24:18 2:48:17 3:23:32 3:23:32
0:22:45 0:48:15 0:25:08 0:48:10 0:23:59 0:35:15
17 99 Van der Klogt Bouwbedrijf J. Buysman J. Leuman Jan Rens H. Siegersma
0:26:15 1:18:02 1:43:31 2:28:37 2:50:24 3:26:35 3:26:35
0:26:15 0:51:47 0:25:29 0:45:06 0:21:47 0:36:11
18 89 Abbott Laboratories 2 Krista Kleiboer Chris van Opstal Jan van der Meer Wouter Roelofs André Andeweg Sjoerd Hofstee
0:25:57 1:11:16 1:36:51 2:25:49 2:51:00 3:26:52 3:26:52
0:25:57 0:45:19 0:25:35 0:48:58 0:25:11 0:35:52
20 98 Wehkamp 2 Almar Hijlkema Richard Oosterveld Annie Aben Nick Schouten Klaske Knol André Zuiderweg
0:26:28 1:15:56 1:44:52 2:27:02 2:54:47 3:31:40 3:31:40
0:26:28 0:49:28 0:28:56 0:42:10 0:27:45 0:36:53
22 91 Abbott Laboratories 4 Rinse Valk Henk Winkelaar Rob Homan Ronald de Haas Jack de Lange Michiel Gebben
0:28:12 1:17:25 1:42:59 2:30:58 2:56:39 3:31:48 3:31:48
0:28:12 0:49:13 0:25:34 0:47:59 0:25:41 0:35:09
26 87 KOKON Peter van Koulil Ellen Hekke Hans Stinnissen Gina Draaisma Pieter Oosterhoff Arjan Kok
0:23:19 1:18:06 1:45:42 2:39:36 3:02:11 3:32:18 3:32:18
0:23:19 0:54:47 0:27:36 0:53:54 0:22:35 0:30:07
23 96 Rabobank Zwolle 2 Dina de Lange Silvo vd Vegte Raymonda Rigters Michiel Wijermars Hilde Meendering Martin Simons
      0:33:15 1:20:45 1:50:20 2:35:04 2:59:53 3:35:27 3:35:27
0:33:15 0:47:30 0:29:35 0:44:44 0:24:49 0:35:34
19 76 Medisport Ingrid Kerkdijk Joost Klaver Martijn Vrieze Brenda Willemsen Frank Gort Janiek Bouwmeester
      0:28:46 1:10:04 1:31:11 2:28:12 2:51:58 3:35:36 3:35:36
0:28:46 0:41:18 0:21:07 0:57:01 0:23:46 0:43:38
21 93 Scania Winners Johan Lourens Alfred Klaassen Ate Vos Harrie Loozeman Martin Wolters Flip Mikx
0:26:43 1:15:52 1:37:22 2:30:46 2:55:45 3:36:36 3:36:36
0:26:43 0:49:09 0:21:30 0:53:24 0:24:59 0:40:51
24 90 Abbott Laboratories 3 Jan de Jong Maaik Meiberg Marijke Kuipers Paul Huis in’t Veld Renze Brik Reinier Berghuis
0:26:24 1:13:26 1:41:39 2:33:31 2:59:57 3:38:06 3:38:06
0:26:24 0:47:02 0:28:13 0:51:52 0:26:26 0:38:09
25 94 Scania Toppers Jan Vellinga Hank van Egten Douwe van Unen Henk Loijenga André Blankenvoorde Ronnie van Marle
0:25:34 1:19:40 1:48:19 2:39:11 3:01:49 3:39:02 3:39:02
0:25:34 0:54:06 0:28:39 0:50:52 0:22:38 0:37:13
30 83 Brouwers Accountants Bart van Orden Erik van Limbeek Jolanda Onderdijk Johan Grolleman Hilly van Limbeek Lennard Hazekamp
0:31:10 1:23:05 1:49:11 2:38:23 3:08:54 3:41:26 3:41:26
0:31:10 0:51:55 0:26:06 0:49:12 0:30:31 0:32:32
27 80 Essent Roadrunners ENN Zwolle Team 2 Joke Alferink Erick Borger Alfred van Aalderen Gerda Wolters Marjan Wildeman Norman Finies
0:25:52 1:19:58 1:49:07 2:39:44 3:04:05 3:43:59 3:43:59
0:25:52 0:54:06 0:29:09 0:50:37 0:24:21 0:39:54
28 86 Nationale Nederlanden B.van Barneveld Henk Gerrits Geeke Feiter Rolf Segerink Rein Bosch Frank Hulscher
0:24:43 1:12:10 1:43:55 2:35:36 3:04:27 3:47:20 3:47:20
0:24:43 0:47:27 0:31:45 0:51:41 0:28:51 0:42:53
29 85 GIBO Groep M. van den Berg Gerard Hemmen Robin Wildeman Nic Hooglugt Erik Hofsink Mirjan Smits
      0:24:30 1:19:41 1:45:42 2:38:04 3:07:42 3:50:20 3:50:20
0:24:30 0:55:11 0:26:01 0:52:22 0:29:38 0:42:38
12 79 Boeve Afbouw dns dns dns dns dns dns dns
KNAU recreanten Loper 1: 5km Loper 2: 10km Loper 3: 5km Loper 4: 10km Loper 5: 5km Loper 6: 7,195km Eindtijd
1 103 Run2Day Apeldoorn H. Mooij S. Beemsterboer I. Muller D. Licht R. Detert Oude Weme S. Nijkamp
      0:16:54 0:51:35 1:08:38 1:40:49 1:57:06 2:22:14 2:22:14
0:16:54 0:34:41 0:17:03 0:32:11 0:16:17 0:25:08
2 102 Runnersworld Apeldoorn Team Tjibbe de Vries Bert Tabor Cees Kraayenveld Cees Tiemens Jeroen Ribbink Willem de Weerdt
      0:17:42 0:54:38 1:11:33 1:48:42 2:05:10 2:32:06 2:32:06
0:17:42 0:36:56 0:16:55 0:37:09 0:16:28 0:26:56
3 163 De Sprinter 1 Ad Roodhuizen Willem Kreulen Christiaan Esselbrugge JP van de Scheer Nico Nimeijer Nik van der Werf
      0:18:47 0:56:17 1:15:26 1:57:14 2:17:27 2:45:06 2:45:06
0:18:47 0:37:30 0:19:09 0:41:48 0:20:13 0:27:39
4 160 AV Salland 1 H. Haarman H. van den Enk H. Jutten H. Hegeman P. Tielbeek T. Ten Den
      0:19:26 0:59:33 1:21:14 2:02:57 2:23:31 2:52:43 2:52:43
0:19:26 0:40:07 0:21:41 0:41:43 0:20:34 0:29:12
5 162 AV PEC “Six Pack” Cora Kloosterziel Frits Bouwkamp Juda Vecht Frens Luning DirkJan Bart IJsbrand Reijneveld
      0:20:29 1:03:15 1:23:35 2:05:55 2:26:24 2:58:09 2:58:09
0:20:29 0:42:46 0:20:20 0:42:20 0:20:29 0:31:45
6 161 AV Salland 2 B. Haarman W. Lozeman Daan Hegeman Bart Voorhorst R. van Engelen J. Nijenhuis
      0:25:30 1:10:20 1:29:08 2:17:07 2:38:52 3:11:33 3:11:33
0:25:30 0:44:50 0:18:48 0:47:59 0:21:45 0:32:41
7 164 De Sprinter 2 Binnie Sagel Marjan de Boer Lies van Zanten Jan van Elp Margriet Koekoek Sylvia Talen
      0:30:37 1:20:40 1:49:33 2:31:30 3:00:45 3:37:22 3:37:22
0:30:37 0:50:03 0:28:53 0:41:57 0:29:15 0:36:37
8 165 Start ’78 Astrid Wubben Cees Boxum Jan Pol Nynke de Lange Grietje Boxum Ronald Human
      0:29:50 1:17:59 1:43:31 2:37:03 3:07:14 3:48:06 3:48:06
0:29:50 0:48:09 0:25:32 0:53:32 0:30:11 0:40:52
Onderwijsinstellingen Loper 1: 5km Loper 2: 10km Loper 3: 5km Loper 4: 10km Loper 5: 5km Loper 6: 7,195km Eindtijd
1 174 Thorbecke Scholengemeenschap 1 Marthe de Haan Erik Huizinga Paul Floor Harmen de Vries Coen Zandbergen Maria Ufkes
      0:27:14 1:08:52 1:30:50 2:07:32 2:29:08 3:00:57 3:00:57
0:27:14 0:41:38 0:21:58 0:36:42 0:21:36 0:31:49
2 181 Windesheim Hazewindesheim Cor van Scheltinga Freddie Bouma Jaap van Weenen Frank Wubben Willem Fokkert Harry ten Klooster
      0:23:27 1:06:51 1:29:44 2:13:58 2:36:59 3:03:40 3:03:40
0:23:27 0:43:24 0:22:53 0:44:14 0:23:01 0:26:41
3 175 Thorbecke Scholengemeenschap 2 Ella Veerman Martin Kreeft Kevin de Graaf Emiel de Groot Joris Brattinga Robert van de Velde
      0:26:50 1:08:39 1:29:43 2:11:56 2:35:46 3:07:07 3:07:07
0:26:50 0:41:49 0:21:04 0:42:13 0:23:50 0:31:21
4 184 Landstede Sport & Bewegen 1 Nanda Timmerman Ton Markink Mick van Amelsvoort Jelmer Siemons Chantal van Boheemen Wim Bos
      0:30:15 1:17:54 1:34:26 2:17:04 2:42:35 3:07:58 3:07:58
0:30:15 0:47:39 0:16:32 0:42:38 0:25:31 0:25:23
5 185 Landstede Sport & Bewegen 2 Karin René Berg Jan Kamphuis Ruud Blikman Albert Schuurmans Steven Mauw
      0:31:13 1:07:26 1:30:49 2:20:35 2:38:25 3:11:23 3:11:23
0:31:13 0:36:13 0:23:23 0:49:46 0:17:50 0:32:58
6 183 Van der Capellen S.G. Sjaak Hoorn Robert Jan Doll Raoul Erdkamp Patrick van Koulil Thomas Damming Stefan Plugge
      0:22:34 1:11:07 1:33:20 2:20:22 2:40:49 3:12:40 3:12:40
0:22:34 0:48:33 0:22:13 0:47:02 0:20:27 0:31:51
7 176 Thorbecke Scholengemeenschap 3 Dorothé Koster Eddie Ufkes Areana Floor Thomas Landman Marcel Eijkelkamp Gerben van Vilsteren
      0:28:08 1:19:12 1:42:35 2:22:16 2:44:26 3:14:20 3:14:20
0:28:08 0:51:04 0:23:23 0:39:41 0:22:10 0:29:54
8 177 Windesheim E-Team Adriaan Aarden Ferdinand Terheide Pele Rada Henk Dijkstra Dick Telman Helma Ubels
      0:20:51 1:09:19 1:36:56 2:16:54 2:39:35 3:18:39 3:18:39
0:20:51 0:48:28 0:27:37 0:39:58 0:22:41 0:39:04
9 178 Windesheim World Runners Ineke Blok Henjo de Looper Jitze Blok ArendJan Zwarteveen Marischka Tjeerde Nico Wassens
      0:29:49 1:12:07 1:35:20 2:13:02 2:42:05 3:19:47 3:19:47
0:29:49 0:42:18 0:23:13 0:37:42 0:29:03 0:37:42
10 179 Ambelt-Oosterenk Dick van Peer Mark Leeflang Annelien Talen Roy Agten Ton Heimerikx Matthijs Winkelaar
      0:24:40 1:09:26 1:39:22 2:24:37 2:47:35 3:20:30 3:20:30
0:24:40 0:44:46 0:29:56 0:45:15 0:22:58 0:32:55
11 172 Windesheim HBO-V Bernard Brouwer Jos Stolwijk André Buimer Hilco Prins Alie Hettinga Carla Dijkstra
      0:27:27 1:13:26 1:38:15 2:21:17 2:45:02 3:22:12 3:22:12
0:27:27 0:45:59 0:24:49 0:43:02 0:23:45 0:37:10
12 182 Windesheim LVO Team Gert vd Horst Eric Kok Monique Ridder Sierd Smit Yvonne de Boer Solange Boasman
      0:22:46 1:05:19 1:30:54 2:27:24 2:52:40 3:30:58 3:30:58
0:22:46 0:42:33 0:25:35 0:56:30 0:25:16 0:38:18
13 180 Deltion ATC Paul van Damme Klaas van Benthem Pascal Barneveld Gert Jan Pullen Jeroen Beckers Saskia de Roos
      0:26:51 1:13:57 1:39:16 2:24:43 2:49:40 3:35:27 3:35:27
0:26:51 0:47:06 0:25:19 0:45:27 0:24:57 0:45:47
14 171 Deltion College VenV team 2 Janneke Termaat Antoinette Wagenaar Clenn Rientjes Nico de Vries Miranda Wichers Schreur Jeroen Hol
      0:26:59 1:30:42 1:55:36 2:40:53 3:11:19 3:55:04 3:55:04
0:26:59 1:03:43 0:24:54 0:45:17 0:30:26 0:43:45
15 173 Trajectbureau ROC Landstede Nabil SahHar Peter Tijhaar Jolanda Strijker Frans Wortelboer Daniëlle Kempers Irene Wempe
      0:35:05 1:28:31 1:56:34 2:49:39 3:21:21 4:05:38 4:05:38
0:35:05 0:53:26 0:28:03 0:53:05 0:31:42 0:44:17
16 170 Deltion College VenV team 1 Ed Reinders Wim Peters Natasja Riessenberg Vincent Brouwer Corrie Nijkamp Karin Hol
      0:27:16 1:29:23 2:02:12 2:53:41 3:27:01 4:10:12 4:10:12
0:27:16 1:02:07 0:32:49 0:51:29 0:33:20 0:43:11
Recreanten Loper 1: 5km Loper 2: 10km Loper 3: 5km Loper 4: 10km Loper 5: 5km Loper 6: 7,195km Eindtijd
1 156 Dino Loopgroep Dronten Henk Groen Henk van Elten Kees Meeuwisse Jan Hollestelle Guido van Oord André Pelgröm
      0:18:33 0:55:32 1:14:49 1:51:44 2:11:16 2:38:19 2:38:19
0:18:33 0:36:59 0:19:17 0:36:55 0:19:32 0:27:03
2 140 Loopgroep Berkum 1 Hans Vulkers Harry ten Klooster Hans Jansen Henk Korteschiel Jean Seine Emile Westerveld
      0:21:27 0:57:29 1:18:13 1:56:34 2:15:49 2:45:38 2:45:38
0:21:27 0:36:02 0:20:44 0:38:21 0:19:15 0:29:49
3 136 Sportstudio Kontrast B. Reuvers H. Zwolle G. Mes G. Christerus K. Jongbloed A. Buitenhuis
      0:21:55 1:01:29 1:28:19 2:03:53 2:25:09 2:55:28 2:55:28
0:21:55 0:39:34 0:26:50 0:35:34 0:21:16 0:30:19
4 130 De Sytsema’s Herre Sytsema Maaike Sytsema Nynke Sytsema Jelle Sytsema Hedwich Sytsema Koos Sytsema
      0:21:09 1:05:52 1:28:32 2:12:18 2:35:55 3:07:56 3:07:56
0:21:09 0:44:43 0:22:40 0:43:46 0:23:37 0:32:01
5 158 Onder de 3!! Rene Boer Jan Kortman Johan van Aalderen Gerrit Alkem Pieter Stoeten Bart van der Meulen
      0:22:49 1:09:54 1:31:18 2:13:01 2:34:23 3:08:21 3:08:21
0:22:49 0:47:05 0:21:24 0:41:43 0:21:22 0:33:58
6 141 Loopgroep Berkum 2 Arjan Pellinkoft Marianne Stukker Jorrit van Surksum Jur zandbergen Melchior Broeks Hans van Snick
      0:22:06 1:07:11 1:29:26 2:14:37 2:36:28 3:10:41 3:10:41
0:22:06 0:45:05 0:22:15 0:45:11 0:21:51 0:34:13
7 152 Zwols Estafetteteam 1 Bas Boekema Theo Boekema Stef Tupker Hans Tupker Kaj Bom Carla Boekema
      0:24:27 1:05:54 1:28:59 2:15:45 2:38:18 3:11:49 3:11:49
0:24:27 0:41:27 0:23:05 0:46:46 0:22:33 0:33:31
8 159 Jansen en Co. Sandra Francken Anjos de Lange Adri Jansen Hans Francken Sigrid Jansen Erwin Spanhak
      0:22:00 1:06:33 1:30:22 2:13:08 2:40:55 3:15:03 3:15:03
0:22:00 0:44:33 0:23:49 0:42:46 0:27:47 0:34:08
9 139 Oosterenk Janneke Hagemans Jan Horst Ellen Hanno Treep Gerda Sempel Barry de Wild
      0:25:59 1:09:18 1:35:41 2:17:02 2:39:29 3:15:20 3:15:20
0:25:59 0:43:19 0:26:23 0:41:21 0:22:27 0:35:51
10 151 South Park Joggers Gonnie Homma Vincent Klijnsma Joke Rouwenhorst Roland van Dalen Pieter Homma Johan Weggemans
      0:22:47 1:07:45 1:33:27 2:20:15 2:43:00 3:15:38 3:15:38
0:22:47 0:44:58 0:25:42 0:46:48 0:22:45 0:32:38
11 135 FC Onbekend Jo Overkamp Jan Boxeveld Arno Boxbeld Gerard Hofhuis Bennie Schrijver Jeroen Hofhuis
      0:24:03 1:18:21 1:40:26 2:28:55 2:50:38 3:20:30 3:20:30
0:24:03 0:54:18 0:22:05 0:48:29 0:21:43 0:29:52
12 154 Loopgroep CoDaC 1 Jan Baron Jans koops Ingrid Stellingwerf Geertje Kluin Jan Millekamp Rob Somsen
      0:26:15 1:10:13 1:34:42 2:27:18 2:48:54 3:20:41 3:20:41
0:26:15 0:43:58 0:24:29 0:52:36 0:21:36 0:31:47
13 153 Zwols Estafetteteam 2 Wessel Vinke Hans Bom Martin Mulder Cees Zoeter Martijn van Calker Berbara van Zwieten
      0:21:15 1:12:04 1:32:25 2:24:38 2:44:15 3:22:20 3:22:20
0:21:15 0:50:49 0:20:21 0:52:13 0:19:37 0:38:05
14 148 Boerenkoollopers Cor Wellenberg Adri Schipper Gerda Wellenberg Martin Mensink Jos vd Beld Ard Schipper
      0:24:46 1:11:54 1:38:20 2:24:03 2:48:07 3:22:41 3:22:41
0:24:46 0:47:08 0:26:26 0:45:43 0:24:04 0:34:34
15 147 Hoera voor Maaike Sjoerd van Ratingen JanWillem Sluiskes Roeland Sluiskes Gerard Sluiskes Arjen vd Kolk Arianne Kompanie
      0:21:30 1:04:10 1:29:00 2:18:35 2:41:17 3:23:30 3:23:30
0:21:30 0:42:40 0:24:50 0:49:35 0:22:42 0:42:13
16 134 De Klumpers Karen Mentink Ellen Klumper Marlie Mentink Jan Klumper Irma Klumper Thomas Mentink
      0:23:12   1:40:00 2:27:12 2:52:03 3:25:25 3:25:25
0:23:12 n.b. 1:40:00 0:47:12 0:24:51 0:33:22
17 157 De Kilometervreters Gianna Talamini Jacqueline Kruithof Mary Hoyer Emiel van der Pijl Marlinda Dibbelink Gerhard Westerhof
      0:23:52 1:14:59 1:40:29 2:22:55 2:46:05 3:26:59 3:26:59
0:23:52 0:51:07 0:25:30 0:42:26 0:23:10 0:40:54
18 137 V.A.L. Team M. van Heiningen R. Plantinga G. Jansen E. van Hijum K. Smit M. de Vries
      0:26:22 1:13:12 1:39:10 2:27:42 2:53:23 3:32:55 3:32:55
0:26:22 0:46:50 0:25:58 0:48:32 0:25:41 0:39:32
19 50 Fysioteam Irene Reinaards Gerjan Kroon Ralph Haze Peter van Hoof Aline Koetsier Corrita Boons
      0:27:20 1:12:54 1:37:43 2:27:35 2:58:54 3:33:03 3:33:03
0:27:20 0:45:34 0:24:49 0:49:52 0:31:19 0:34:09
20 143 Loopgroep Berkum 4 André Eikenaar Anton Erich Dick Aaldenberg Hans Beumer Suzanne Visser Erik Pol
      0:25:04 1:13:07 1:39:34 2:29:51 3:00:32 3:34:51 3:34:51
0:25:04 0:48:03 0:26:27 0:50:17 0:30:41 0:34:19
21 144 NOVA Ben Bol Theo Bosch Peter Moorman Jan van Ommen Tom Blanke Wessel Bosch
      0:26:26 1:14:35 1:45:10 2:42:08 3:04:12 3:35:02 3:35:02
0:26:26 0:48:09 0:30:35 0:56:58 0:22:04 0:30:50
22 132 AV PEC “Peters heeft niks beters” Dennis de Jong Marlinda Schutte Judith Sommeling Daphne Wezenberg Marin van Koulil Petra Vermeulen
      0:23:02 1:19:32 1:45:23 2:37:05 3:01:27 3:35:40 3:35:40
0:23:02 0:56:30 0:25:51 0:51:42 0:24:22 0:34:13
23 155 Loopgroep CoDaC 2 Ellen Adema Steven De Vries Lucas Spruyt Hennie Lensink Albert Breman Bob Hiddingh
      0:26:29 1:13:00 1:37:45 2:28:52 2:59:46 3:36:13 3:36:13
0:26:29 0:46:31 0:24:45 0:51:07 0:30:54 0:36:27
24 131 Trim Westenholte Dames Gerrie Michel Ans Pruntel Mieneke Ophoff Monique Woolthuis Jeanne Kanning Miriam Ophoff
      0:26:49 1:17:40 1:44:36 2:35:45 2:59:25 3:37:17 3:37:17
0:26:49 0:50:51 0:26:56 0:51:09 0:23:40 0:37:52
25 142 Loopgroep Berkum 3 Henk Hulzebosch Vincent Scholten Jeanne Derks Harry Meijering Olga Appeloo Femmy Eikenaar
      0:22:53 1:14:37 1:39:36 2:31:59 3:00:30 3:38:54 3:38:54
0:22:53 0:51:44 0:24:59 0:52:23 0:28:31 0:38:24
26 146 Raad voor de Kinderbescherming Feyonne Algra Arjen Keers Marie Nijzing David John Verheyen Peter vd Heijde
      0:24:08 1:11:40 1:44:44 2:30:52 3:03:26 3:41:59 3:41:59
0:24:08 0:47:32 0:33:04 0:46:08 0:32:34 0:38:33
27 138 Recrea Runners U. Symonsma F. de Klauw E. Veeke Ben Mulder Greet Mulder W. Zwiep
      0:26:52 1:21:01 1:42:41 2:36:01 3:06:50 3:42:20 3:42:20
0:26:52 0:54:09 0:21:40 0:53:20 0:30:49 0:35:30
28 133 Nait soez’n …..loop’n Myriam Bijstra Henk-Willem Altena Marjan Bijstra Jan Bijstra Paul de Vries Marije Bijstra
      0:27:27 1:18:42 1:50:54 2:38:23 3:07:27 3:47:21 3:47:21
0:27:27 0:51:15 0:32:12 0:47:29 0:29:04 0:39:54
29 149 Westerpark A Dorte Pedersen Thijs Verster Margreeth Koenen Roland van Ark Gerdien Rots Anka Pleun
      0:24:22 1:21:47 1:52:59 2:52:28 3:20:18 4:00:12 4:00:12
0:24:22 0:57:25 0:31:12 0:59:29 0:27:50 0:39:54
30 150 Westerpark 1 Hans van Scheijen Pieter Lettinga Rik Stuivenberg Jan Aberson Harry Poliste Heleen Ganskoele
      0:26:34 1:31:30 1:58:02 2:53:29 3:20:15 4:03:27 4:03:27
0:26:34 1:04:56 0:26:32 0:55:27 0:26:46 0:43:12
31 145 AV Daventria Margreet Otten Anita Spieker Karin van Eck Irene Kalter Aletta Kleinsman Jantien Geerling
      0:23:30 1:11:36 1:35:48 2:21:05 2:45:05   2:45:05
0:23:30 0:48:06 0:24:12 0:45:17 0:24:00 n.b.
Ziekenhuizen Loper 1: 5km Loper 2: 10km Loper 3: 5km Loper 4: 10km Loper 5: 5km Loper 6: 7,195km Eindtijd
1 124 Groninger ziekenh. Oxygeen Kamel Kemoun Ruud Kuipers Jan Luursema Marja Bodewes Jannie Kuiper Dick Gruppen
      0:23:04 1:00:13 1:22:09 2:03:29 2:22:17 2:50:25 2:50:25
0:23:04 0:37:09 0:21:56 0:41:20 0:18:48 0:28:08
2 117 Scheper Ziekenhuis Emmen Jan Huizing Jeroen Broekhoff Herman Blaauwgeers Erik Hilhorst Diny de Wilde Kap Valke
      0:21:54 1:02:35 1:26:39 2:07:13 2:34:09 3:04:21 3:04:21
0:21:54 0:40:41 0:24:04 0:40:34 0:26:56 0:30:12
3 111 Ziekenhuis Rijnstate, afd. Radiologie Hans de Lange Marcel van de Berg Pamela van Rijswijk Martijn de Bruijn Frank Oosten Stefanie Etzel
      0:24:10 1:04:54 1:30:58 2:18:33 2:38:47 3:14:43 3:14:43
0:24:10 0:40:44 0:26:04 0:47:35 0:20:14 0:35:56
4 114 Zwolse Poort Mark Lambers Ton Voorhorst Anette Timmermans Robert Reimert Peter van Amelsvoort Geert Friesen
      0:23:24 1:12:53 1:40:18 2:35:32 2:54:07 3:27:52 3:27:52
0:23:24 0:49:29 0:27:25 0:55:14 0:18:35 0:33:45
5 123 Bureau Jeugdzorg Zwolle 2 N. Eggens A. Garritsen U. Mussche T. ten Klooster M. Smit H. Bos
      0:31:52 1:20:42 1:49:46 2:34:48 2:57:42 3:31:38 3:31:38
0:31:52 0:48:50 0:29:04 0:45:02 0:22:54 0:33:56
6 126 Isala Elektra Radiotherapie Jager Aitink Heerenga Johan Johan Klos de Jong
      0:24:36 1:11:48 1:35:51 2:27:33 2:57:56 3:35:28 3:35:28
0:24:36 0:47:12 0:24:03 0:51:42 0:30:23 0:37:32
7 116 De Vogellanden 2 Peter Dimmers Jolande Roering Sandra Gerritsen Peter Riemens Sander Penders Irma Kolijn
      0:22:50 1:14:44 1:49:25 2:36:32 2:59:30 3:41:48 3:41:48
0:22:50 0:51:54 0:34:41 0:47:07 0:22:58 0:42:18
8 118 R.I.B.W. Trea Stegeman P. van der Lucht Paul Mertens Willem Nijenhuis Erna Bruinewoud Robert Nijenhuis
      0:33:08 1:21:53 1:46:18 2:37:14 3:05:10 3:42:29 3:42:29
0:33:08 0:48:45 0:24:25 0:50:56 0:27:56 0:37:19
9 122 Bureau Jeugdzorg Zwolle 1 G. Schutte J.P. Rop W. van Beek J. van Duijn C. van de Burg I. Heuvelink
      0:31:53 1:23:01 1:47:19 2:41:27 3:11:09 3:44:51 3:44:51
0:31:53 0:51:08 0:24:18 0:54:08 0:29:42 0:33:42
10 112 Zorgcombinatie Zwolle Team 1 Saskia Westerhof Jan Buning Miranda Rutten Frank Kodden Anny Hollegien Agnes Eissen
      0:27:32 1:17:01 1:43:25 2:38:45 3:09:26 3:52:19 3:52:19
0:27:32 0:49:29 0:26:24 0:55:20 0:30:41 0:42:53
11 115 De Vogellanden 1 René Wesselink Linda Dummers Julie Voets Frederiek Dijkema Floor Broersen Petra Werkman
      0:24:58 1:20:02 1:46:25 2:41:37 3:09:22 3:54:25 3:54:25
0:24:58 0:55:04 0:26:23 0:55:12 0:27:45 0:45:03
12 121 Bureau Jeugdzorg Twente 3 N. Verbeek E. Leferink H. Verbeek S. ten Thij G. van Buiten Chr.Eijsink
        1:25:41 1:50:53 2:43:39 3:15:10 3:55:26 3:55:26
0:00:00 1:25:41 0:25:12 0:52:46 0:31:31 0:40:16
13 119 Bureau Jeugdzorg Twente 1 R. Groothuis A. Knol P. Eikenaar I. Visser xxx T. Loohuis
      0:33:08 1:33:05 2:01:22 2:49:58 3:16:59 3:55:35 3:55:35
0:33:08 0:59:57 0:28:17 0:48:36 0:27:01 0:38:36
14 110 Hartfunctie Ziekenhuis Gelderse Valei Elly Koenders Thea de Jong Trudy Veldhuis Joop Soesbergen Aqlya Bor Magda Siemons
      0:30:08 1:29:42 1:57:49 2:42:12 3:13:09 4:00:13 4:00:13
0:30:08 0:59:34 0:28:07 0:44:23 0:30:57 0:47:04
15 113 Zorgcombinatie Zwolle Team 2 Gerinanne Boer Hans Beusen Marion van der Helm A. Karel Hermanda v Macklenbergh Johan Westbroek
      0:31:57   1:52:51 2:47:48 3:19:02 4:01:22 4:01:22
0:31:57 n.b. 1:52:51 0:54:57 0:31:14 0:42:20
16 120 Bureau Jeugdzorg Twente 2 L. Gilhuis H. Kobes D, Handstede J. Rolleman M. Broere L. Ripmeester
      0:26:12 1:24:11 1:54:41 2:46:00 3:15:10 4:04:43 4:04:43
0:26:12 0:57:59 0:30:30 0:51:19 0:29:10 0:49:33