Uitslagen 2005

Definitieve uitslagen van de 12e editie van de Ekiden te Zwolle, 17 april 2005.

Plaats Team naam Loper 1 Loper 2 Loper 3 Loper 4 Loper 5 Loper 6 Eindtijd
Recreanten              
 
1 6 Dino Running Team Dronten Andre Pelgröm Jan Hollestelle Otto Broertjes Henk Groen Kees Meewisse Henk van Elten  
      0:18:00 0:54:34 1:15:39 1:53:02 2:13:02 2:39:27 2:39:27
      0:18:00 0:36:34 0:21:05 0:37:23 0:20:00 0:26:25  
2 14 Bos Bedden Loopgroep AG’85 Roelof Sondaar Erwin Akkerman Gert-Jan Ubels Jan Schra Gerard Arends Klaas Compagner  
      0:20:08 0:57:34 1:17:17 1:56:41 2:16:25 2:44:34 2:44:34
      0:20:08 0:37:26 0:19:43 0:39:24 0:19:44 0:28:09  
3 15 De Sprinter Nik van der Werf Willem Kreulen Nico Nimeijer Christian Esselbruge Harold Hofenk Jan van Elp  
      0:17:45 0:54:28 1:12:25 1:52:22 2:10:51 2:49:34 2:49:34
      0:17:45 0:36:43 0:17:57 0:39:57 0:18:29 0:38:43  
4 8 Sportsrudio Kontrast 1 Martijn Dekker Hilco Zwolle Bert Reuvers Klaas Wijnberger Kees Jongbloed Alex Buitenhuis  
      0:21:31 0:59:58 1:19:26 2:01:04 2:21:50 2:52:04 2:52:04
      0:21:31 0:38:27 0:19:28 0:41:38 0:20:46 0:30:14  
5 19 AV Salland 1 Harrie Haarman Hans Hegeman Ronald van Engelen Harold van den Enk Willie Loozeman Paul Tielbeek  
      0:21:01 1:00:34 1:22:02 2:01:48 2:22:52 2:52:54 2:52:54
      0:21:01 0:39:33 0:21:28 0:39:46 0:21:04 0:30:02  
6 28 Loopgroep Berkum 1 Melchior Broek Henk Korteschiel Jean Seine Jur Zandbergen Hans Vulkers Hans Jansen  
      0:22:07 1:01:26 1:20:17 2:05:22 2:28:00 2:59:45 2:59:45
      0:22:07 0:39:19 0:18:51 0:45:05 0:22:38 0:31:45  
7 46 Rond de 3 P. Stoeten B vd Meulen J. van Aalderen G. Alkema P vd Zwaag E. Koster  
      0:20:41 1:08:10 1:30:02 2:08:42 2:30:17 3:02:57 3:02:57
      0:20:41 0:47:29 0:21:52 0:38:40 0:21:35 0:32:40  
8 7 FC Onbekend Bennie Schrijver Wim Overkamp Niek Overkamp Gerard Hofhuis Erik Kieftebeld Jeroen Hofhuis  
      0:22:22 1:08:35 1:29:20 2:16:16 2:38:06 3:07:37 3:07:37
      0:22:22 0:46:13 0:20:45 0:46:56 0:21:50 0:29:31  
9 24 Loopgroep CoDaC 1 Jans Koops Lammie Lomulder Ingrid Stellingwerf Peter Vermaas Hennie Lensink Rob Somsen  
      0:21:46 1:09:25 1:30:06 2:11:31 2:35:58 3:09:10 3:09:10
      0:21:46 0:47:39 0:20:41 0:41:25 0:24:27 0:33:12  
10 16 Run@way Hanno Beestman Nancy ter Bogt Hanno Bos Hans van der Meer Albertjan Plantinga Henk Bos  
      0:19:08 1:05:07 1:26:56 2:14:01 2:36:14 3:14:47 3:14:47
      0:19:08 0:45:59 0:21:49 0:47:05 0:22:13 0:38:33  
11 47 Vordenbeekse Lopers Ditta Schreuder Gertjan Pullen Jan Jakop ter Bruggen Gertjan Kroon Nienke Kroon Paul Franken  
      0:27:27 1:11:31 1:34:54 2:19:37 2:42:19 3:16:07 3:16:07
      0:27:27 0:44:04 0:23:23 0:44:43 0:22:42 0:33:48  
12 29 Loopgroep Berkum 2 Gertjan Jansen Jan Smit Arjan Dekker Hans van Snick Jeanne Derks Henk Hulzebos  
      0:21:44 1:11:16 1:32:06 2:21:29 2:46:49 3:20:24 3:20:24
      0:21:44 0:49:32 0:20:50 0:49:23 0:25:20 0:33:35  
13 5 Duizend Bommen en granaten Kai Bom Hans Bom Saskia Bom Johan Grolleman Stijn Bom Ruud Bom  
      0:21:00 1:05:09 1:28:55 2:16:07 2:41:06 3:20:38 3:20:38
      0:21:00 0:44:09 0:23:46 0:47:12 0:24:59 0:39:32  
14 17 The young ones Cliff Schenzel Vyvian Wezenberg Neil van Koulil Rick van Koulil Mike Ruiterkamp Mr. Balowski de Jong  
      0:22:28 1:10:40 1:33:51 2:20:25 2:44:02 3:20:48 3:20:48
      0:22:28 0:48:12 0:23:11 0:46:34 0:23:37 0:36:46  
15 31 Gang Is Alles Team A Anny Vrielink Rudy Wanders Afke Wemes Henk-Jan Kamerbeek Joop Bomert Jaap van Weenen  
      0:22:24 1:10:41 1:37:55 2:22:35 2:46:59 3:21:59 3:21:59
      0:22:24 0:48:17 0:27:14 0:44:40 0:24:24 0:35:00  
16 42 Schildersbedrijf Groen 2 Erik Walma Ronald Suiker Jaap Sulkers Eric Groen Bennie Patjanan Herald Groen  
      0:27:06 1:13:41 1:36:51 2:24:05 2:48:59 3:24:20 3:24:20
      0:27:06 0:46:35 0:23:10 0:47:14 0:24:54 0:35:21  
17 32 Gang Is Alles Team 1 Geert Jaspers Peter den Hartogh Ineke Blaauw Frenk Wubben Martin Wemes Willem Fokkert  
      0:28:19 1:15:12 1:44:22 2:27:16 2:50:09 3:24:44 3:24:44
      0:28:19 0:46:53 0:29:10 0:42:54 0:22:53 0:34:35  
18 35 De Sprinter 2 M. van Tiel R. Dienaar A. Roodhuijzen Ada Folio M. van Tiel R. Kruid  
      0:23:02 1:11:38 1:29:39 2:24:20 2:48:28 3:26:30 3:26:30
      0:23:02 0:48:36 0:18:01 0:54:41 0:24:08 0:38:02  
19 45 NOVA Peter Moorman Theo Bosch Atte Moorman Jan van Ommen Atte Moorman Dick Roesink  
      0:28:42 1:16:35 1:39:00 2:36:57 2:59:25 3:28:35 3:28:35
      0:28:42 0:47:53 0:22:25 0:57:57 0:22:28 0:29:10  
20 21 Kilometervreters Peter van Koulil Wim Luttenberg Marjan Afman Herman Karel Gerda Sempel Ria Deiman  
      0:23:12 1:14:39 1:39:25 2:31:05 2:53:23 3:30:53 3:30:53
      0:23:12 0:51:27 0:24:46 0:51:40 0:22:18 0:37:30  
21 23 Herenweg Wilma Oosterveen Tjeerd den Boer Ed van Dijk Inge de Groot Alex Oosterveen Dick Kroeske  
      0:26:58 1:17:26 1:40:56 2:29:17 2:52:41 3:31:04 3:31:04
      0:26:58 0:50:28 0:23:30 0:48:21 0:23:24 0:38:23  
22 25 Loopgroep CoDaC 2 Bea Boetje Lucas Spruyt Tinie Nijenkamp Rick Dorman Alinda Vermaas Jans Koops  
      0:29:49 1:21:06 1:51:24 2:36:17 3:00:46 3:32:10 3:32:10
      0:29:49 0:51:17 0:30:18 0:44:53 0:24:29 0:31:24  
23 40 Trim Westenholte Dames Jolanda Buitenhuis M Woolthuis M Ophoff Ans Pruntel J Kanning A Warners  
      0:25:32 1:16:40 1:42:00 2:32:13 2:58:03 3:32:48 3:32:48
      0:25:32 0:51:08 0:25:20 0:50:13 0:25:50 0:34:45  
24 26 Loopgroep CoDaC 3 Marianne Veldhuis Henriette Vermaas Monique Peters Elllen Adema Albert Breman Anky Koops  
      0:30:05 1:17:49 1:37:24 2:30:29 2:55:01 3:32:55 3:32:55
      0:30:05 0:47:44 0:19:35 0:53:05 0:24:32 0:37:54  
25 4 Nail Soez’n…..loop’n Myriam Bijstra Henk-Willem Altena Marije Bijstra Jan Bijstra Madelief Bosman Thijs Oosterlaar  
      0:28:21 1:17:59 1:44:24 2:29:41 2:59:17 3:33:48 3:33:48
      0:28:21 0:49:38 0:26:25 0:45:17 0:29:36 0:34:31  
26 36 SkiFit Team 1 Zwijneberg Overmars Meurs Hiemstra Revenboer Beekman  
      0:26:36 1:12:16 1:37:20 2:32:01 2:58:03 3:33:57 3:33:57
      0:26:36 0:45:40 0:25:04 0:54:41 0:26:02 0:35:54  
27 48 Raad voor de kinderbescherming Mariel van Dam Wilco Fiechter Margreet la Faile Arjen Keers Niek Peter van Eijk  
      0:29:54 1:11:51 1:49:33 2:35:15 2:57:44 3:34:08 3:34:08
      0:29:54 0:41:57 0:37:42 0:45:42 0:22:29 0:36:24  
28 30 Loopgroep Berkum 3 Joke Hendriks Harry Meijering Hans Veldman Arjan Pellinkoft Andre Eikenaar Femmy Eikenaar  
      0:28:37 1:20:32 1:43:47 2:28:13 2:55:05 3:34:10 3:34:10
      0:28:37 0:51:55 0:23:15 0:44:26 0:26:52 0:39:05  
29 44 Swol-lopers Nieke Kraijer Sfien Peters Katja Rademaker Rik Linssen Bram Koppenaal Tessa Luning  
      0:27:04 1:26:15 1:51:31 2:34:05 2:56:17 3:34:23 3:34:23
      0:27:04 0:59:11 0:25:16 0:42:34 0:22:12 0:38:06  
30 49 Stadshazen Albert Schuurmans Matthieu Onderberg Jan Briek Marlene Muntz Alletta Kroeze Lammie vd Bosch  
      0:26:15 1:15:32 1:38:02 2:26:57 2:55:05 3:35:04 3:35:04
      0:26:15 0:49:17 0:22:30 0:48:55 0:28:08 0:39:59  
31 50 De koele Kikkers Greta van der Bosch Esther Eisen Stella Berkhout Louis zandbergen Hugo Esveld Sigrid Holkamp  
      0:27:37 1:24:35 1:53:08 2:36:25 3:00:24 3:35:31 3:35:31
      0:27:37 0:56:58 0:28:33 0:43:17 0:23:59 0:35:07  
32 18 AV Salland 2 Bertus Haarman Margreet Groot Zwaaftnink Harriette Kroeze Willie Lozeman Elly Bloeme Ellen Wijnhout  
      0:23:27 1:13:24 1:39:17 2:33:25 2:58:13 3:35:57 3:35:57
      0:23:27 0:49:57 0:25:53 0:54:08 0:24:48 0:37:44  
33 43 Start ’78 Astrid Vreeburg Cees Boxum Gerjan Petter Ivonne Wessels Jan Pol Grietje Boxum-Bijl  
      0:31:00 1:14:00 1:32:15 2:28:29 2:53:54 3:37:15 3:37:15
      0:31:00 0:43:00 0:18:15 0:56:14 0:25:25 0:43:21  
34 20 Clinictalent Valerie Wolff Hans de Vries Lianda van Dam Theo van der Horn Marcel Stoel Ytzen den Vries  
      0:28:00 1:22:53 1:48:52 2:40:45 3:07:17 3:42:43 3:42:43
      0:28:00 0:54:53 0:25:59 0:51:53 0:26:32 0:35:26  
35 27 Loopgroep CoDaC 4 Truus Wiersma George Splinter Geertje Kluin Anna Buchwald Roelie Meijering Koos Jager  
      0:30:32 1:20:03 1:46:00 2:44:15 3:10:45 3:44:29 3:44:29
      0:30:32 0:49:31 0:25:57 0:58:15 0:26:30 0:33:44  
36 13 Lopomotief Westerpark Ineke Witte Walter Stuifzand Anka Pluim Thijs Verster Roland van Ark Jan Aberson  
      0:26:34 1:19:33 1:48:24 2:42:48 3:07:02 3:44:53 3:44:53
      0:26:34 0:52:59 0:28:51 0:54:24 0:24:14 0:37:51  
37 34 6 clinicmaatjes hmc Odette Kraaijeveld Norman Finies Joost Mulder Gerard Bultman Vincent Oldenhof Marten vd Werf  
      0:23:44 1:17:34 1:46:43 2:37:12 3:04:40 3:45:59 3:45:59
      0:23:44 0:53:50 0:29:09 0:50:29 0:27:28 0:41:19  
38 33 6 loopmaatjes hm clinic Erwin van Gelder Jelle Bij Els Westdijk Frank Kodden Marianne Mevius Co van der Werf  
      0:23:32 1:19:59 1:47:22 2:40:10 3:07:32 3:47:22 3:47:22
      0:23:32 0:56:27 0:27:23 0:52:48 0:27:22 0:39:50  
39 11 Ren je rot Marinka van Zwieten Ellen Zantink Anneke Poppe Hilda Knol Diny Westerkamp Monique Lub  
      0:27:00 1:16:19 1:48:34 2:42:26 3:10:36 3:49:19 3:49:19
      0:27:00 0:49:19 0:32:15 0:53:52 0:28:10 0:38:43  
40 12 Start to Run maart 2004 Willemijn Jansen Dafne Barten Didi Holstege Hinrieke Zomer Monique Smit Monique Maklouf  
      0:24:57 1:28:39 1:58:07 2:54:28 3:24:50 4:06:33 4:06:33
      0:24:57 1:03:42 0:29:28 0:56:21 0:30:22 0:41:43  
41 41 Schildersbedrijf Groen 1 Loes van Kolen Odette Strik Trinette Gewald Bianca Groen Mirna Vonkerman Betty  
      0:32:36 1:30:18 1:55:42 2:51:08 3:27:44 4:06:48 4:06:48
      0:32:36 0:57:42 0:25:24 0:55:26 0:36:36 0:39:04  
42 38 SkiFit Team 3 F. Wolters M. Wolters Bruggeman Welles Kor Harbrink  
      0:28:59 1:24:16 1:54:22 2:49:19 3:25:02 4:06:52 4:06:52
      0:28:59 0:55:17 0:30:06 0:54:57 0:35:43 0:41:50  
43 37 SkiFit Team 2 Schreyer van tellingen Leestemaker de Ruiter Lankhorst Kolkman  
      0:31:08 1:23:36 1:51:46 2:58:57 3:29:09 4:13:21 4:13:21
      0:31:08 0:52:28 0:28:10 1:07:11 0:30:12 0:44:12  
44 22 De uitdaging Gratha Hofsink Winnie Schuil Maja Schilders Lucas Timisela Ilse Raanhuis August Timisela  
      0:28:58 1:17:58 1:47:11 2:50:34 3:18:20 4:14:37 4:14:37
      0:28:58 0:49:00 0:29:13 1:03:23 0:27:46 0:56:17  
45 9 Sportsrudio Kontrast 2 Bernadette Jansen Irma Dunnewind Grietje Luning Karin De Groot Corry Brokken Ans Coppes  
      0:23:30 1:16:17 1:40:36 2:29:49 2:57:37 9:00:00 9:00:00
      0:23:30 0:52:47 0:24:19 0:49:13 0:27:48 Niet gefinisht  
KNAU Mannen  
1 100 AV PEC 1 Tjaard Spoelstra Tim Klaassen Ernst Hulsman Alfred Reekers Sjoerd vd Beek Wilco Steenwijk  
      0:17:54 0:54:14 1:11:55 1:46:52 2:04:33 2:30:15 2:30:15
      0:17:54 0:36:20 0:17:41 0:34:57 0:17:41 0:25:42  
2 101 AV PEC 2 Eric Kloosterziel Maurits Hoonhorst Jeroen van Calker Peter Mensink Martijn van Calker Age Faber  
      0:18:59 0:55:39 1:14:40 1:54:09 2:12:47 2:40:13 2:40:13
      0:18:59 0:36:40 0:19:01 0:39:29 0:18:38 0:27:26  
KNAU Vrouwen              
1 115 AV PEC Dames 1 Janny Kuper Cora Kloosterziel Kika van Ginkel Hermie Drenth H. Koornberg BaukeVermaas  
      0:22:02 1:05:05 1:27:38 2:12:07 2:36:04 3:11:21 3:11:21
      0:22:02 0:43:03 0:22:33 0:44:29 0:23:57 0:35:17  
2 116 Daventria Dames team Irene Kalter Anita Spieker Toos Minks Jantien Geerling Leidy Rutten Kitty van der Veen  
      0:20:25 1:07:49 1:30:57 2:19:27 2:42:06 3:13:54 3:13:54
      0:20:25 0:47:24 0:23:08 0:48:30 0:22:39 0:31:48  
Bedrijven  
1 134 Militaire Vijfkamp ploeg Anouska Lievaart Marino Verhaar Erwin Schuurbiers Harold Visser Danny Verdoorn Melvin Laport  
      0:19:00 0:55:38 1:13:24 1:49:07 2:06:24 2:33:09 2:33:09
      0:19:00 0:36:38 0:17:46 0:35:43 0:17:17 0:26:45  
2 138 Essent 3 Aad de Roos Sysvester Holtmaat Fred van Dam Vincent Holtmaat Harold van Riessen Jan van Riessen  
      0:24:32 1:02:49 1:24:20 2:01:41 2:20:49 2:50:46 2:50:46
      0:24:32 0:38:17 0:21:31 0:37:21 0:19:08 0:29:57  
3 156 Scania Champions Mathieu van de Veen Bram van de Boon Alfred Klaassen Evert Heinhuis Henk Kluiver Henk Mulder  
      0:19:26 1:01:19 1:22:40 2:03:09 2:27:07 3:00:02 3:00:02
      0:19:26 0:41:53 0:21:21 0:40:29 0:23:58 0:32:55  
4 146 Rabobank Zwolle 1 Rene den Besten Toine Poelman Jaap van der Berg Remco Greven Migiel Goudmans Dirk Jan Bart  
      0:21:17 1:02:49 1:27:18 2:06:29 2:32:47 3:02:28 3:02:28
      0:21:17 0:41:32 0:24:29 0:39:11 0:26:18 0:29:41  
5 142 Abbott Laboratories 1 Paul Huis in’t Veld Henk Winkelaar Maaik Meiberg Jelle Miedema Michiel Gebben Greg Nijboer  
      0:26:10 1:11:21 1:34:09 2:17:43 2:41:58 3:08:23 3:08:23
      0:26:10 0:45:11 0:22:48 0:43:34 0:24:15 0:26:25  
6 157 Kors Hoogwerksystemen Alex Klein Henk Koopman Maas van der molen Cor van der Molen Ronald Mulder Herman v.Milgen  
      0:21:02 1:04:00 1:27:56 2:12:44 2:34:03 3:08:30 3:08:30
      0:21:02 0:42:58 0:23:56 0:44:48 0:21:19 0:34:27  
7 132 TPG Post Zwolle Sanne Woertink Jurrie Hersevoort Gertie Diender Dirk Molenhuis Marco Beumer Raymond Giessen  
      0:19:38 1:06:03 1:29:04 2:13:19 2:36:48 3:08:31 3:08:31
      0:19:38 0:46:25 0:23:01 0:44:15 0:23:29 0:31:43  
8 140 KOKON Hans Stinnissen Vincent Linckers Bertus Mensink Arjan Kok Peter Hendriks Ellen Hekke  
      0:26:56 1:15:49 1:37:16 2:17:20 2:38:22 3:17:58 3:17:58
      0:26:56 0:48:53 0:21:27 0:40:04 0:21:02 0:39:36  
9 150 Wehkamp 1 Andre Zuiderweg Piet Schouten Klaske Knol Ebo van der Velde Jan Boshoeve Freek Goeree  
      0:23:48 1:10:27 1:41:29 2:22:44 2:46:35 3:18:50 3:18:50
      0:23:48 0:46:39 0:31:02 0:41:15 0:23:51 0:32:15  
10 139 ABN AMRO Verzekeringen Team 1 Rene Veldman Hans Wieltink Freda Gaasbeek Bart Elburg Annet Tjarks Wim Potjes  
      0:30:33 1:10:08 1:36:11 2:25:32 2:50:29 3:19:09 3:19:09
      0:30:33 0:39:35 0:26:03 0:49:21 0:24:57 0:28:40  
11 147 Rabobank Zwolle 2 Bram Steijn Silvo vd Vegte Jeroen van der Horst Bert de Lange Hilde Meendering Norbert Andringa  
      0:26:38 1:10:20 1:35:06 2:16:38 2:42:44 3:19:46 3:19:46
      0:26:38 0:43:42 0:24:46 0:41:32 0:26:06 0:37:02  
12 158 Medisport Ingrid Kerkdijk Joost Klaver Janiek Bouwmeester Johnny van aefst Willem Backers Hans Potjes  
      0:28:28 1:09:33 1:39:44 2:27:01 2:50:06 3:22:04 3:22:04
      0:28:28 0:41:05 0:30:11 0:47:17 0:23:05 0:31:58  
13 149 Rabobank Zwolle 4 Michiel Wijermars Joost Eggink Lillian Scheve Peter de Boer Willem Scheve Wouter Couprie  
      0:20:54 1:13:21 1:42:54 2:24:32 2:47:43 3:22:21 3:22:21
      0:20:54 0:52:27 0:29:33 0:41:38 0:23:11 0:34:38  
14 153 Electrabel Bert Duifhuizen Ronald de Lange Jan Brouwer Annepiet Stellingwerf Johan Betsema Ferry Lodeweges  
      0:23:09 1:08:50 1:33:41 2:22:16 2:44:12 3:23:23 3:23:23
      0:23:09 0:45:41 0:24:51 0:48:35 0:21:56 0:39:11  
15 133 IRIS-ICT Monique van Assen Ella Witjes Jos van der Haar Alfred Ruiter Juan van den Anker Jacqueline Muis  
      0:26:27 1:07:28 1:34:12 2:19:24 2:45:20 3:26:06 3:26:06
      0:26:27 0:41:01 0:26:44 0:45:12 0:25:56 0:40:46  
16 152 ABN AMRO Verzekeringen Team 2 Paul Veeger Ronald Knier Heleen Knier Geert Tjarks Rianne Schilder Rob Schilder  
      0:21:26 1:09:26 1:38:20 2:23:59 2:50:54 3:26:12 3:26:12
      0:21:26 0:48:00 0:28:54 0:45:39 0:26:55 0:35:18  
17 143 Abbott Laboratories 2 Jan de Jong Edwin Kuipers Rob Homan Chris van Opstel Reinier Berghuis Kozijn vd Pol  
      0:29:00 1:14:37 1:39:19 2:24:48 2:47:50 3:26:47 3:26:47
      0:29:00 0:45:37 0:24:42 0:45:29 0:23:02 0:38:57  
18 151 Wehkamp 2 Dick Davidse Theo Wieringa Monique Tadema Sander Hautvast Jacqueline Keetman Frank Swarts  
      0:24:20 1:06:23 1:35:35 2:25:44 2:54:18 3:28:21 3:28:21
      0:24:20 0:42:03 0:29:12 0:50:09 0:28:34 0:34:03  
19 135 Groene Land Achmea Araz Shirmo Pedro Montoya Frank Thuring Nico Veenstra Ewoud vd Bom Daniel de Vries  
      0:21:28 1:09:10 1:31:12 2:21:44 2:46:11 3:29:21 3:29:21
      0:21:28 0:47:42 0:22:02 0:50:32 0:24:27 0:43:10  
20 144 Abbott Laboratories 3 Theo Agricola Marijke Kuipers Krista Kleiboer Jan v Grootevheen Hank Bakker Rudi mijnheer  
      0:26:06 1:22:35 1:48:14 2:35:34 2:57:05 3:30:32 3:30:32
      0:26:06 0:56:29 0:25:39 0:47:20 0:21:31 0:33:27  
21 148 Rabobank Zwolle 3 Dina de Lange Martin Simons David uit de Weerd Paul Kortekaas Wim van der Sluis Dick Bollweg  
      0:28:01 1:16:21 1:40:40 2:32:12 2:56:47 3:32:06 3:32:06
      0:28:01 0:48:20 0:24:19 0:51:32 0:24:35 0:35:19  
22 136 Boeve Afbouw W Potkamp A Boer Wiljan Kijk in de Vegt Klaas Riezebos J Warmelink G Kijk in de vegt  
      0:26:59 1:13:39 1:36:29 2:22:41 2:52:44 3:32:15 3:32:15
      0:26:59 0:46:40 0:22:50 0:46:12 0:30:03 0:39:31  
23 130 Het Nysingh Team Jan Willem Kroes Michiel van Haastert Anneke Meeuwsen Jan-Teun Fuller Susanne Walraven Ingrid Port  
      0:22:41 1:07:31 1:37:20 2:27:13 2:52:31 3:33:46 3:33:46
      0:22:41 0:44:50 0:29:49 0:49:53 0:25:18 0:41:15  
24 155 Scania Toppers Hans Hoekman Jan Vellinga Cees Luttik Henk Loijenga Henk van Egten Ronnie v. Marle  
      0:23:13 1:18:27 1:41:36 2:31:27 2:56:26 3:34:17 3:34:17
      0:23:13 0:55:14 0:23:09 0:49:51 0:24:59 0:37:51  
25 141 Essent Roadrunners Zwolle Ypke de Jong Gerda Wolters Eric Borger Marjan Wildeman Hero Drenth Norman Finies  
      0:26:14 1:17:16 1:43:45 2:36:58 3:01:25 3:34:33 3:34:33
      0:26:14 0:51:02 0:26:29 0:53:13 0:24:27 0:33:08  
26 137 De Jota’s Caroline van der Lee Michel Koornstra Tessa van Schoonhoven Marcel Peters Bjorn Struck Leonie Syrier  
      0:27:21 1:15:36 1:49:24 2:37:47 3:03:04 3:40:11 3:40:11
      0:27:21 0:48:15 0:33:48 0:48:23 0:25:17 0:37:07  
27 154 GIBO Groep Erik Hofsink Mirjam smits Martin van den Berg Gerard Hemmen Robin Wildeman Jan Aalbers  
      0:27:43 1:29:01 1:54:51 2:45:07 3:10:27 3:40:51 3:40:51
      0:27:43 1:01:18 0:25:50 0:50:16 0:25:20 0:30:24  
28 131 Novon Schoonmaak Alice Blok Jacco Vonhof Hendri Bargeman Gerrit Westerhof Elbert-Jan Hesse Sjaard Dekker  
    (niet lullen maar poetsen) 0:32:10 1:22:28 1:49:15 2:42:26 3:06:44 3:44:26 3:44:26
      0:32:10 0:50:18 0:26:47 0:53:11 0:24:18 0:37:42  
Zorginstellingen              
1 188 Martini Ziekenhuis Groningen Cees de Boer Marcel Stoffers Martin de Vink Kamel Kemmoun Bart Dreijer Hendrik Dales  
      0:22:02 1:00:10 1:25:32 2:06:16 2:26:33 2:57:42 2:57:42
      0:22:02 0:38:08 0:25:22 0:40:44 0:20:17 0:31:09  
2 189 Scheperziekenhuis Emmen Nico van der Keur Erik Hilhorst Herman Blaauwgeers Kap Valke Diny de Wilde Mieke Kuilder  
      0:21:42 1:01:35 1:25:07 2:09:09 2:36:44 3:09:58 3:09:58
      0:21:42 0:39:53 0:23:32 0:44:02 0:27:35 0:33:14  
3 193 De Radiotherapie Hazen Bram Corts Erik Smid Grada de Vries Jos Aitink Remco Heeringa Niels Hölgerson  
      0:26:09 1:08:46 1:38:31 2:25:05 2:54:00 3:31:07 3:31:07
      0:26:09 0:42:37 0:29:45 0:46:34 0:28:55 0:37:07  
4 192 De Radiotherapie Egels Kim Compagner Jos Mertens Antoinette Dam Herman Supheert Gillis de Jager Gerda de Jong  
      0:25:59 1:12:34 1:36:38 2:27:47 2:56:56 3:35:09 3:35:09
      0:25:59 0:46:35 0:24:04 0:51:09 0:29:09 0:38:13  
5 187 Team Trias Jeugdhulp Alien Stuivezand Hans de Boer Geert-Willem Daniëls Gerdianne Leestemaker Jeroen Beckers Rona Meijer  
      0:26:12 1:20:35 1:47:13 2:40:03 3:05:17 3:38:52 3:38:52
      0:26:12 0:54:23 0:26:38 0:52:50 0:25:14 0:33:35  
6 186 De Hardhesielopers Bianca Lausberg Wim Houtjes Henk Leuverink Ton de Priester Erik Lausberg Alette Kleinsman  
      0:29:57 1:22:12 1:47:39 2:40:04 3:05:10 3:40:06 3:40:06
      0:29:57 0:52:15 0:25:27 0:52:25 0:25:06 0:34:56  
7 197 MEE-lopers Cris Stolper Marianne van Heiningen Frank Nijkamp Gerit Holstege Daphne Stroobants Wim Katerberg  
      0:32:51 1:30:37 1:56:12 2:48:38 3:12:15 3:41:47 3:41:47
      0:32:51 0:57:46 0:25:35 0:52:26 0:23:37 0:29:32  
8 196 Bureau Jeugdzorg Zwolle 2 Nicolle Eggens Liesbeth Gilhuis Ignas Heuvelink Anneke Garritsen Willem van Beek Hilly Drogt  
      0:28:41 1:23:30 1:43:46 2:35:29 3:01:42 3:47:49 3:47:49
      0:28:41 0:54:49 0:20:16 0:51:43 0:26:13 0:46:07  
9 190 De Vogellanden 1 Ank Mollema Peter Riemens Petra Werkman Harriet van Ettekoven Hilly Grootenhuis Dienne Versteeg  
      0:32:13 1:19:32 1:49:01 2:37:42 3:08:10 3:48:46 3:48:46
      0:32:13 0:47:19 0:29:29 0:48:41 0:30:28 0:40:36  
10 194 Bureau Jeugdzorg Twente Peter Eikenaar Albert Knol Thea Loohuis Vera Arendsen Alies Alberts Harry Kobes  
      0:28:57 1:26:06 1:49:03 2:41:28 3:11:20 3:48:49 3:48:49
      0:28:57 0:57:09 0:22:57 0:52:25 0:29:52 0:37:29  
11 191 De Vogellanden 2 tineke Koenen Jolande Roering Marian Vervat Linda Dimmers Irma van Dam Frederiek Dijkema  
      0:27:50 1:18:59 1:47:23 2:44:10 3:13:11 3:52:38 3:52:38
      0:27:50 0:51:09 0:28:24 0:56:47 0:29:01 0:39:27  
12 195 Bureau Jeugdzorg Zwolle 1 Marianne Lindeboom Sander Meijer Kor Wachtmeester Jan Paul Rop Nicolle Tomberg Jeroen van Duijn  
      0:28:39 1:22:22 1:56:01 2:58:30 3:37:57 4:26:47 4:26:47
      0:28:39 0:53:43 0:33:39 1:02:29 0:39:27 0:48:50  
Onderwijsinstellingen  
1 234 Thorbecke S.G. 3 Wessel Jansen thomas Landman Thomas Loch Hermen de Vries Robin Wesselink Emiel de Groot  
      0:18:08 0:54:31 1:14:56 2:00:49 2:22:23 2:51:38 2:51:38
      0:18:08 0:36:23 0:20:25 0:45:53 0:21:34 0:29:15  
2 233 Thorbecke S.G. 2 Coen Zandbergen Gerben v Vilsteren Kirsten Kos Erik Huizinga Arnea Floor Paul Floor  
      0:21:08 0:59:39 1:23:57 2:06:02 2:30:09 3:02:37 3:02:37
      0:21:08 0:38:31 0:24:18 0:42:05 0:24:07 0:32:28  
3 244 Gymnasium Celeanum Jong Tonko Zijlstra Lennart Leusink Justin Blom Ewout Jaspers Dick vd Harst Constantijn Dekker  
      0:22:16 1:02:42 1:22:13 2:10:22 2:38:22 3:10:22 3:10:22
      0:22:16 0:40:26 0:19:31 0:48:09 0:28:00 0:32:00  
4 247 van der Capellen S.G. Raoul Erdkamp Robert Jan Doll Thomas Damming Sjaak Hoorn Ewout Reinders Stefan Plugge  
      0:20:41 1:09:52 1:31:21 2:20:17 2:42:20 3:19:27 3:19:27
      0:20:41 0:49:11 0:21:29 0:48:56 0:22:03 0:37:07  
5 236 Windesheim E-Team Pele Rada Hanka v/d Berg Adriaan Aarden Henk Dijkstra Willem Eikelenboom Jan Otten  
      0:26:00 1:24:37 1:44:52 2:23:21 2:46:13 3:20:26 3:20:26
      0:26:00 0:58:37 0:20:15 0:38:29 0:22:52 0:34:13  
6 243 De Windlopers Cor van Scheltinga Frank Eggink Rianne Bieleman Anton Haitink Ria Diesveld Jos Diesveld  
      0:22:51 1:01:34 1:32:11 2:17:57 2:46:28 3:20:58 3:20:58
      0:22:51 0:38:43 0:30:37 0:45:46 0:28:31 0:34:30  
7 246 Ambelt-Oosterenk Annet Wiersma John Jansen Jeroen Linneman Okko Klaas Dusseljee Rene Komduur  
      0:24:00 1:12:46 1:33:12 2:27:04 2:52:34 3:21:09 3:21:09
      0:24:00 0:48:46 0:20:26 0:53:52 0:25:30 0:28:35  
8 242 Rowlaxed Jasper van Overbeek Chris Steenbergen Sjors de Bie Hielke v/d Stouwe Hans Kooi Jort Alferink  
      0:24:09 1:15:29 1:37:26 2:25:30 2:47:08 3:23:38 3:23:38
      0:24:09 0:51:20 0:21:57 0:48:04 0:21:38 0:36:30  
9 237 Windesheim JTO Hannie Visser Dik Telman Nick Visser Jan Visser Sander van Dijk Martijn van Dijk  
      0:29:17 1:16:47 1:44:50 2:28:07 2:50:18 3:24:46 3:24:46
      0:29:17 0:47:30 0:28:03 0:43:17 0:22:11 0:34:28  
10 248 Deltion Breed Arthur Smith Cees den Hartog Susan Smith Theun Zondag Andre Jorink JaapJan Vroom  
      0:28:58 1:16:08 1:43:18 2:30:53 2:52:56 3:26:40 3:26:40
      0:28:58 0:47:10 0:27:10 0:47:35 0:22:03 0:33:44  
11 232 Thorbecke S.G. 1 Rob Kos Maria Ufkes Dorothé Koster Jan Kooger Dieuwertje Stolwijk Trinette Ufkes  
      0:21:34 1:05:24 1:33:14 2:26:35 2:54:03 3:26:56 3:26:56
      0:21:34 0:43:50 0:27:50 0:53:21 0:27:28 0:32:53  
12 231 Deltion Grafisch Andries Knol L. Luttunkholt P. Luppes Martin Voorhorst Cees vd Broek G Goedings  
      0:25:24 1:18:17 1:43:09 2:27:35 2:51:42 3:27:43 3:27:43
      0:25:24 0:52:53 0:24:52 0:44:26 0:24:07 0:36:01  
13 239 CMV Windesheim Annet Nies Piet Schippers Erna Koekkoek Ab Wichers Christien Beijer Robert Wezenberg  
      0:23:35 1:09:28 1:41:47 2:24:42 2:53:21 3:30:41 3:30:41
      0:23:35 0:45:53 0:32:19 0:42:55 0:28:39 0:37:20  
14 245 Gymnasium Celeanum Oud Gijs Jonker Harry Schutjes Rob Bouwhuis Harrie de Weerd Tjalling Talma Gerard Top  
      0:23:30 1:13:35 1:39:02 2:26:30 2:54:23 3:30:48 3:30:48
      0:23:30 0:50:05 0:25:27 0:47:28 0:27:53 0:36:25  
15 241 de Pabodes Anneke Lammers Arno de Boer Alinda Huistra Hans Drost Marijn Sleurink Marten van Straten  
      0:30:23 1:16:40 1:41:30 2:29:49 2:58:21 3:31:04 3:31:04
      0:30:23 0:46:17 0:24:50 0:48:19 0:28:32 0:32:43  
16 230 Thomas á Kempis college Gijs van Andel R.Bosman Emiel Lohr Judith Vonk Emiel Dalhorst Marjan Vos  
      0:26:03 1:01:57 1:31:39 2:27:03 2:52:39 3:33:10 3:33:10
      0:26:03 0:35:54 0:29:42 0:55:24 0:25:36 0:40:31  
17 249 OBS de Wieden Mary Nieuwenhuis Nico de Winter Martin Sangers Anton Dekker Marcella Dijkslag Frank Geerlings  
      0:27:14 1:14:51 1:39:46 2:26:08 2:59:03 3:34:38 3:34:38
      0:27:14 0:47:37 0:24:55 0:46:22 0:32:55 0:35:35  
18 240 Morgen Beter Carla Dijkstra Jos Stolwijk Andre Buimer Hilco Prins Ali Hettinga Paul Mineur  
      0:22:56 1:08:27 1:32:43 2:25:56 2:52:45 3:35:11 3:35:11
      0:22:56 0:45:31 0:24:16 0:53:13 0:26:49 0:42:26  
19 238 Capelozomo Windesheim Claudia Tempels Cees Klaassen Robert Kotterink Bas Schutte Peter Dooijeweerd Franceline v.d. Geer  
      0:28:33 1:21:01 1:47:48 2:33:37 3:01:34 3:40:44 3:40:44
      0:28:33 0:52:28 0:26:47 0:45:49 0:27:57 0:39:10  
20 235 Deltion College V en V Antoinette Wagenaar Miranda Wichers Schreurs Glenn Rientjes Nico de Vries Natasja Wiessenberg Rene Holthausen  
      0:30:14 1:32:42 1:58:24 2:45:37 3:18:24 3:59:06 3:59:06
      0:30:14 1:02:28 0:25:42 0:47:13 0:32:47 0:40:42